Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praktiker obiecuje, że zapłaci, ale nie wie kiedy. Pracownicy wciąż czekają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 13:22 Powrót do artykułu
Proszę zmienić zdjęcie ilustrujące artykuł. Obecne przedstawia sklep Bricoman, a nie Praktiker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bricomann na zdjeciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odprawy zostaną wypłacone – zapewnia Marta Ziobro, kierownik działu marketingu firmy. – Wciąż trwają jednak rozmowy na temat harmonogramu. Rozumiem trudną sytuację naszych byłych pracowników, ale firma musi mieć na uwadze dobro wszystkich, zarówno tych, których objęła redukcja zatrudnienia, jak też tych, których praca pozwala na dalsze normalne funkcjonowanie spółki. P. MARTO ja się niedługo do Pani wybiorę osobiście po to co mi się należy i muszę wykarmić dzieci i nie interesuje mnie wasz zasrany interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mam rachunki za mieszkanie i za prąd, których nie mam za co zapłacić. Sytuacja staje się tragiczna – dodaje inna była pracownica" Tam gdzie ja pracowałem przeszło 10 lat zlikwidowano moje stanowisko pozostałem bez żadnej odprawy a na ostatnią wypłatę czekałem 3 miesiące. Zacząłem szukać nowej pracy i po 2 tygodniach pracowałem gdzie indziej.Po prostu trzeba ruszyć 4-litery i napewno coś się znjdzie a nie biadolić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma też obiecywała, że zapłaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha pomylić Bricomana z Praktikerem, bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pozew zbiorowy do sądu. Wtedy firma nie wywinie się z zapłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie Praktiker traktuje swoich pracowników. Oni martwią się tylko o swój własny tyłek, bo wszyscy już wiedzą że ta firma nie będzie zaraz istnieć, a Ci co nazywają siebie "zarządem" poczują gorzki smak porażki. Ludziom powinna się już za świecić lampeczka w głowie jak tylko Praktiker w Niemczech został zlikwidowany. Ci pracownicy którzy zdążyli uciec wcześniej z tej firmy mieli całkowitą rację. Same nie spełnione obietnice i mydlenie oczu. I tak Polak traktuje Polaka właśnie. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...