Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent wstrzymał budowę masztu

Utworzony przez @, 12 września 2007 r. o 16:43 Powrót do artykułu
W dobie poczty elektronicznej faksów .internetu Pan Prezydent wysyła gońca do Warszawy.Chyba cofamy sie z rozwojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś zna adres do pana prezydenta Wasilewskiego? Proszę podajcie i mi ja również chce zorganizować protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez protestuję przeciwko liberum veto i prywacie tłuszczy. I przeciw władzy która sie boi utraty stołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moda na protestowanie bez wzgledu czy sluszne, czy nie obejmuje kraj. Przeciez protestujacy w wiekszosci przypadkow zielonego pojecia nie maja o co wlasciwie jest walka, tylko ida za masa tlumu, bo taka jest moda. Uwazam, ze szkodzenie przez nich w realizacji rzadowych planow przynosi niewspolmierne straty krajowi. A wszystko przewaznie przez pazernosc, bo "wewnetrzne" glosy im podpowiadaja, ze mozna cos ugrac jak sie bedzie protestowac. Nic nie mysla ci ludzie realnie tylko daja sie napuszczac przez wiadome sily, ktorym najwiecej zalezy, zeby w kraju byl balagan. Uwazam, ze Rzad powinien wreszcie ukrocic te praktyki i bez zadnej zenady dzialac zapobiegawczo nie liczac sie z konsekwencjami jakie moga z tego tytulu wyniknac. Najwyzszy czas skonczyc z tym warcholstwem. Narod nie powinien pozwolic wyniszczac swoj kraj, tylko dlatego, ze nieodpowiedzialne jednostki chca sie zabawic kosztem spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...