Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"źle zagęszczony grunt" pod latarniami... aby patrzeć jak po zimie powykrzywia się droga..fuszerką zalatuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba ta zmiana biegunów ziemi zapowiadana przed końcem świata , przyciąganie ziemskie zmienia się i latarnie dostosowują się do grawitacji, wytłumaczenie naukowe jest , a tak na chłopski rozum to trzeba aż napisać o tym w gazecie? gdzie jest nadzór budowlany- chyba tej drogi nie budował chłop widłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebawem zacznie się także montaż betonowych barier ochronnych przy wiaduktach. -jeżeli zamontują je tak jak latarnie to -,, miej nas w opiece,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę krakać ale te latarnie coraz bardziej się przechylają. Coś mi ta cała droga pachnie fuszerką. Asfalt też nie jest równy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
america napisał:
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
ale gdy z powodu mrozu prace zostaja wstrzymane, tez ich pewnie zwyzywaja od deb***i (jak to ma miejsce w lublinie - miescie forumowych specjalistów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale skoro już są te latarnie to niech chociaż robią co do nich należy a jak pan nie wie panie Nalewajko to latarnie świecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy ale jak redaktorzy nie wiedzą co to budowa to się niech nie wypowiadają. Wiadomo przecież, że mróz/zima robi swoje i zawsze daje coś do naprawienia. Droga nie jest jeszcze oddana i trwają roboty ale oczywiście eksperci z Lubelszczyzny, którzy na oczy nie widzieli ekspresówki (bo przecież jak skoro to pierwsza w naszym regionie) już wiedzą, że cała trasa to fuszerka. Ekrany?! Skandal! Co tam ludzie mieszkający przy drodze, my chcemy podziwiać widoki. Ograniczenia prędkości?! Skandal! Najlepiej od razu 120 km/h przy pracującym ciężkim sprzęcie i robotnikach. Proponowałbym zażalenia pisać dopiero po oddaniu tej trasy i nie podburzać ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁukaszTransport napisał:
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
Taaak ? A jak by było na odwrót w innych krajach, a tu nie było by świateł, to byś pisał, że wiocha, że nie stać ich na oświetlenie. Nie pieprz bo się rzygać chce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSTE PYTANIE: Czy wykonawca płaci kary umowne za niewywiązanie się z terminu zakończenia prac? Jeżeli nie to dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierówno stojące latarnie trzeba pomalować w biało-czerwone paski i będą wyglądać jak szlabany czyli nachylenie będzie dla nich "naturalną" rzeczą "bo mnie się Panie wszystko z pociągiem kojarzy..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech przekrzywią jeszcze bardziej, będziemy mieli swoje Krupówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...