Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pruszkowski: Jestem nękany. Nie dają mi nagrody

Utworzony przez mieszkaniec, 9 stycznia 2013 r. o 06:19 Powrót do artykułu
jakiesz to smutne, jak mi szkoda tego pana prezydenta byłego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pruszkowski, był Prezydentem Lublina - mało chyba wtedy zarobił i mało razy był w Chinach. Osobiście wstydziłbym się na jego miejscu. Nagrodę przynaje pracodawca za wyniki a nie obligatoryjnie za 25 lat pracy. Pracodawcą w tym przypadku jest TBS a przecież TBS nie istnieje 25 lat. Poza tym P.Pruszkowski załatwił podwyżkę czynszu mieszkańcom bloków TBS i odkąd on się w nim pojawił nastąpiła fala regularnych podwyżek. Moim zdaniem - czas na emeryturkę - i tak będziesz miał niezłą w porównaniu z lokatorami i mieszkań TBS. Idź Pan stąd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile jeszcze będzie nas nękał pruszkowski, kończ waść wstydu oszczedż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą zapłatą za pracę pruszkowskiego był jeden, wielki GWIZD po jego pojawieniu się na otwarciu hali Globus !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie pruszkowski to oczywiste ze jest pan przesladiwt politycznie przez obecne wladze.podobnie jak pan posel michalkiewicz ktory nie otrzymal odpowiedniego odszkodowania za uczynienie ojczyzny wolne.to niebywale i porazajace co z panem panie pruszkowski robi obeca wladza.ja bym sie zwolnil i poszukal nowej pracy.z pomoca mup lublin oczywiscie.tam az sie roii od ofert dla takich specjalistow jak pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy już dostanie tę kasę, powinien oddać ją pani Helence. Żenujący gość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyj... na zbity ... prezesika - prezydencika i niech sobie radzi w kolejce do Urzędu Pracy o prace z programu 50 + - wielki specjalista od ciepłych posadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pruszkowski witamy w gronie zwykłych śmiertelników A tak poważnie to w regionie o takim bezrobociu jak lubelszczyzna żalić się, że się nie dostało premii w wysokości 14 tyś. to po prostu bezczelne względem reszty społeczeństwa. Jestem pracownikiem budżetówki a więc mogę być postrzegany jako farciarz bo stałość zatrudnienia i w miarę przyzwoita pensja. Mi także systematycznie zabiera się kolejne świadczenia ale nie zamierzam skamleć jak kundel na łamach gazet. Może czas w życiu znaleźć sobie inne priorytety niż pieniądze i prawo do pomiatania zwykłymi ludźmi przez niektórych mylnie utożsamiane z władzą to wtedy ten niewątpliwie "bolesny" cios łatwiej będzie przełknąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za typ, ja bym się cieszył gdyby mi chcieli "obniżyć" pensję do 7,2 kzł !!!! Panie Pruszon - naprawdę da się za tyle wyżyć ! 14,4 to była gruuuba przesada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot mądrale; ciekawe jak byście piali gdyby wam zabrali bezprawnie jubileuszówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A któż to ustala takie zarobki. Porobili ogromne dysproporcje między zwykłym pracownikiem, a kierownikiem, a szefostwem. Jak można było dopuścić do czegoś takiego. Pracownicy na niższych stołkach zapie....ją, a ci zbijają kasę. Oto państwo prawa. ZGROZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące, po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć!Jest to typowe dla układów partyjnych ,a nie rozwiązań fachowych.Po wtóre hazardziści i gumofilcowi są bezwzględni w swoich działaniach!Najgorzej jest jak PIS-owcy zasilili gumo filcowych,to dla pierwszych dołek!A po trzecie:w życiu nie ma nic za darmo,jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie! Komentować chyba nie potrzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieka który robi tyle kreciej roboty,psuje wizerunek partii myśląc tylko o SOBIE i kochając tylko siebie,trzyma się jeszcze w strukturach partii!?!? Dziwię się trochę władzom PIS-u !Każdy leming wytrąca wszystkie argumenty w każdej dyskusji mówiąc "a Pruszkowski".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ SEJMIK WOJEWÓDZTWA NIE ZGODZIŁ SIĘ NA OBNIŻKĘ PENSJI PRUSZONA . ON W DALSZYM CIĄGU ZARABIA 14 TYS. ZŁ MC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrodę to ja mu mogę dać. Kopa w D....pę. Ta menda co blokowała rozwój miasta przez 10 lat śmie się publicznie pokazywać ?? Dobrze że nie chodzi po ulicy, tylko siedzi w domku (co materiały budowlane jeździły służbowym samochodem), bo większość mieszkańców by to ,,coś'' zlinczowała. cyt. ,,spieprzaj dziadu''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałoby się, że politycy i samorządowcy to poważni ludzie... Szkoda, że schwytali tego Brunona, ta bomba w sejmie powinna tym darmozjadom dać do myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oto dowód na to , że Pruszkowski zarabia 14 tys. zł mc http://www.######.pl...ensji,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Waść, wstydu oszczędź... Panie Andrzeju, olej ich, podaj sie do dymisji. Pokaż, gdzie ich masz!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto temu nieudacznikowi dał stanowisko w Państwowej firmie?Już pokazał jaki jest gospodarny i zaradny zasiadając na fotelu prezydenta miasta. Co takiego wielkiego dokonał?! Nie rozumiem jak można się nie zgodzić na obcięcie pensji, w prywatnej firmie jak się zaczynają kłopoty finansowe to dochodzi do zwolnień(cięć), patrząc po naszych ulicach u nas się nie przelewa. Jak uważa się za tak wysokiej klasy specjalistę to niech zmieni pracę na pewno ktoś mu da takie pieniądze jak chce,krótka piłka. Trudna sytuacja firmy zmusza do cięć, nie zgadzam się na niższą pensję to szukam sobie nowej pracy, ot cała filozofia, chyba że jestem nic nie znaczącym pracownikiem z tytułem prezesa/dyrektora i nic poza tym, wtedy walczę przez sądy żeby się utrzymać i doić pracodawcę za wszelką cenę, bo z moimi kompetencjami mogę co najwyżej na kasę w supermarkecie aplikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...