Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przechodnie i policjanci złapali złodzieja, który wyrwał torebkę

Utworzony przez apacz z afryki, 6 stycznia 2011 r. o 18:31 Powrót do artykułu
niezdatny do życia w społeczeństwie osobnik powinien kończyć jako pokarm dla króla lwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla, ale nie na ciepłe wyro, tylko łopatę w garść i na cały dzień na miasto do odśnieżania chodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego że teraz będzie w pierdlu, pewnie się cieszy że przesiedzi zime w ciepełku, pewnie o to mu chodziło. Dobre żarcie, tv, od czasu do czasu przepustka za dobre sprawowani, a my zwykli podatnicy będziemy na takich bolków pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdę piszecie, policjanci zostali wezwani, świadkowie wydarzenia pobiegli na pobliską komendę i zawiadomili dyżurnego, (niektórzy dzwonili na 112 ale nie działało),
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie i tak mu się upiecze bo była mała szkoda to tylko 380 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjrzałam przez okno słysząc krzyki kobiety i widziałam co się działo (już było po tym jak przechodnie złapali złodzieja) i nie było żadnego patrolu. To jeden z mężczyzn pobiegł do prokuratury, stamtąd dopiero przybiegł policjant. Tak więc duża nieścisłość w artykule. W każdym razie BRAWA DLA PANÓW, KTÓRZY ZŁAPALI SPRAWCĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policjantów z jedynki w sylwestra odnalezli mój tel komórkowy za co niezmiernie im dziękuje,i życzę owocnej pracy na nowy rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...