Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Płaci ci kasę i tyłek liżesz". Radny PiS pokrętnie tłumaczy się z obraźliwych wpisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2017 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Powinien przeprosić i honorowo zrezygnować z mandatu radnego. Ktoś taki nie powinien pełnić funkcji publicznych. Wstyd i hańba dla całego PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi PiSowców to dno, a z drugiej strony to dobrze, widać ich prawdziwe oblicze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić wszystkich pisuarów z rady miasta, i tak nic nie robią poza przeszkadzaniem Żukowi w rządzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie zajmu się pan radnymi, którzy zarabiają 1700 netto a dlaczego pan się nie zjemie się Radnymi z PO i Wspólnego Lublina którzy doją spółki miejskie i zarabiają ponad 20 tyś. Widać kto tą fundację wspiera. Radny PIS Bielak można domniemać że może mieć rację. My to sptawdzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wielkiego pana prezesa mam taki cytat proszę sobie go wziąć do serca  " Dziad odżyje to człowieka trobą zabije"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem na tę chwilę najbardziej dojnymi krowami są tzw Misiewicze i jest ich tysiące a może i dziesiątki tysięcy w całym kraju. I biorą nie po 20 tyś a po kilkaset tyś. To jest prawdziwa zaraza i obciążenie dla budżetu. Zamiast remontować drogi, pieniądze idą na etaty dla pismanów oraz rodzinki i kolegów pismanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim PiS nie ma żadnego kompetentnego, kulturalnego człowieka. Same miernoty i chamy, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy raz widać jak PiS szanuje innych, tych co mają inne zdanie. Ciekawe czy szef PIS w Lublinie popiera wypowiedz kolegi...czy im nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominamy rząd P0-PSL sprzedał: nagrania konkursow pianistycznych im. Chopina, nagrania festiwali Jazz Jamboree;nagrania Przybory,Wasowskiego, Niemena, Jantar, Młynarskiego, Wodeckiego, Santor, Grechuty, Kleczona i Skaldow. HAŃBA IM NA WIEKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominamy rząd P0-PSL sprzedał: nagrania konkursow pianistycznych im. Chopina, nagrania festiwali Jazz Jamboree;nagrania Przybory,Wasowskiego, Niemena, Jantar, Młynarskiego, Wodeckiego, Santor, Grechuty, Kleczona i Skaldow. HAŃBA IM NA WIEKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślimak to ryba a Tusk to Polak - skazała unija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PIS, głosowałem na nich regularnie w wyborach parlamentarnych i zasadniczo popieram "dobrą zmianę". I nawet ja nie jestem w stanie znieść tych lokalnych pisowców. Piszę o tym, żeby nie było, że to jak zwykle konkurencja polityczna krytykuje radnych. Nie, można popierać PiS a jednocześnie uważać, że ci nasi lubelscy to jakiś totalny dramat. Ten Pitucha, Bielak, Popiel, Jezior, Suchanowska... Co się odezwą to człowiek się łapie za głowę z zażenowania. Lokalny PiS nadaje się do gruntownej wymiany a może po prostu nie ma kadr na poziomie i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezes taka krytyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolaczyk i tak sie nachapal kamienica na starowie ya 1,3mln dobry wspolny lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co liże tyłek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dramat, panie i panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owcy już trzymają w garści prokuraturę, za chwilę też i sądy. Kwestia czasu jak takie akcje będą na porządku dziennym. Obrażany będzie każdy kto nie sympatyzuje z "dobrą zmianą" i nikt, kto z definicji powinien, nie będzie nawet na to reagował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrócie radny Bielak obraża wszystkich dookoła. Może trzeba mu wygasić mandat i pogonić do pracy np: na budowie? Tam taki język to codzienność, z pewnością się więc odnajdzie w nowym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarz nieskalana myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...