Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to, ze te rankingi nie maja żadnego znaczenia. Żaden pracodawca nie patrzy na to, jaka skończyło się szkole średnią, z jakim wynikiem. Przykre, ale polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze wypowiedzi na temat Staszica są totalnie nie na miejscu. Nie chciałabym nikogo obrażać, ale jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i chce się nauczyć na lekcjach to nie sądzę, żeby potrzebował korepetycji niezależnie od szkoły, do której chodzi. Jeśli ktoś dezorganizuje pracę na lekcjach, robi wszystko, żeby się nie uczyć bo przecież 'wieczorem mam korki to po co uczyć się w szkole' to nawet Staszic niewiele mu pomoże. Sama skończyłam Staszica dwa lata temu, przez trzy lata miałam świadectwa z wyróżnieniem, maturę zdałam świetnie i dostałam się na studia tam, gdzie chciałam. Nigdy nawet nie myślałam o zapisywaniu się na korki, nie wydałam na nie grosza. I nie byłam wcale jednostką odosobnioną. Powtarzacie na forum utarte stereotypy, które nijak mają się do rzeczywistości. Jeśli zaś chodzi o nauczycieli to nie wiem, czy miałam do nich szczęście, ale osobiście bardzo dużo wynosiłam z lekcji, byli naprawdę zafascynowani przedmiotem, którego nauczali i potrafili mnie swoimi zajęciami skutecznie zainteresować. Co prawda zdarzały się wyjątki, lecz ogólnie dobrze oceniam ciało pedagogiczne w Staszicu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IX LO jest szkołą w której wymagają ale i atmosfera jest bardzo przyzwoita. Szczerze bez korków zdałam bardzo dobrze maturę i udało mi się dostać na prawo na UW:) Polecam i cieszę się,że szkoła nareszcie została uwzględniona w rankingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, jak powstają rankingi? Słabszych uczniów straszy się, że nie zdadzą, nie zostaną dopuszczeni do matury i ciągle podpowiada, by przenieśli się do innej szkoły. Wszystko po to, żeby nie zaniżyć statystyk maturalnych. Renoma szkoły to bzdura. Ważne, na jakich nauczycieli się trafi. Jeśli lubi swoją pracę i stara się przekazać wiedzę, to młodzież się uczy, jeśli nie to są sytuacje, gdzie większość klasy ma jedynki. Praca takiego nauczyciela polega na ciągłej grze-jak zaskoczyć ucznia, a nie co zrobić,żeby zrozumieli materiał. Przedmiotów ścisłych nie nauczysz się, jeśli ich nie zrozumiesz. Potem gazety wypisują,że zwiększa się ilość samobójstw wśród młodzieży szkolnej i wizyt u psychologów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym momencie jestem na pierwszym roku w Biskupiaku i jestem szczerze zadowolona. Nie ma co ukrywać, nauczyciele wymagają w czort, ale jednak efekt jest porażający. Prawdę mówiąc, polecam tę szkołę wszystkim, którzy są pracowici, a jednocześnie szukają dobrego klimatu. A przede wszystkim mała uwaga: Nie wolno sugerować się, że Biskupiak jest katolicki, to be. Mamy w swoich murach wielu ateistów ;P Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah jedynym zdziwieniem dla mnie jest fakt iż I LO w Chełmie jest wyżej w rankingu niż II LO ;D Kto jest w temacie wie że pierwsze już od dawna nie może się równać z II...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm smieszne sa wasze oponie na temat zamoya i innych dobrych szkol. w tym roku dostalam sie do zamoya . i wiedzialam ze najlepsza ie bede ale bez przesady . czuje sie tam w miare dobrze. uczyc sie trzeba no bo sory po co chodzic do szkoly gdzie uczyc sie nie trzeba? no blagam . wiec nie mowcie bzdur ktore sa nie na miejscu . nauczyciele zamoya w wiekszosci sa calkiem niezli . i polecam szkole jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie,bez emocji. Córka moja ukończyła LO w małym miasteczku.Nie zwracała uwagi na rankingi  tylko uczyła sie.Aktualnie przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na Uniwersytecie Jagiellonskim w Krakowie.Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...