Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rektor Politechniki Lubelskiej schwytał pijanego kierowcę

Utworzony przez Magda, 9 stycznia 2013 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Gość napisał:
i był to adwokat [mecenas] rektor dostanie w dupeczkę a mecenas pójdzie wolno bo ma dobre chody
DOBRZE , ZE TO NIE BYŁ KSIĄDZ tu nie ma pobłazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=4vBeV1FNcGE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i? napisał:
A co by było gdyby to był wielki łysy kark? Też by go Pan wyciągnął za kołnierz Panie Rektorze? Użyć przemocy wobec staruszka to nie jest powód do chwały, prędzej do oskarżenia o napaść. Niepochlebnie komentującym powyższe pragnę zwrócić uwagę, że to mógłby być ojciec któregoś z Was
Ja bym tak samo postąpił choćby był to mój ojciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej staruszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube....h?v=i-GCJHwvCms
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, być może dzięki tej interwencji nie zdarzył się tragiczny wypadek z udziałem starszego ale jak widać bardzo nieodpowiedzialnego pana za kółkiem. Zachowanie godne naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, być może dzięki tej interwencji nie zdarzył się tragiczny wypadek z udziałem starszego ale jak widać bardzo nieodpowiedzialnego pana za kółkiem. Zachowanie godne naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...