Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga na przewodniczącego Rady Miasta w Lublinie. Kto powinien się nią zająć?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Pozornie skomplikowany charakter sprawy nie powinien powodować jej przeinaczania. Wszystkie dokumenty związane ze skargą są dostępne w Urzędzie Miasta Lublin i Urzędzie Wojewódzkim. Równie dobrze mógł p. redaktor skontaktować się ze skarżącym, by nie dezinformować czytelników. Z poważaniem. Andrzej Filipowicz, Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe znowu ten żałosny Filipowicz, którego nikt nie chce słuchać a który ciągle szuka poklasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Andrzej Filipowicz to zwykły błazen. Pisior z Czechowa, mistrz manipulacji i mówienia nieprawdy. Jeden z wielu propagandzistów Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy od teraz będziecie pisać o każdym mieszkańcu Lublina któremu na RM nie udzielono głosu czy ten Filipowicz to jakiś "wybraniec"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na co ten ***k się skarży, że radni nie chcą go słuchać? mają do tego prawo, mamy w końcu demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że nie udzielają mu głosu bo gada takie bzdury, że ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5.I.45 Rada Narodowa RP w Londynie oświadczyła,że : "Samozwańcze określenie się Komitetu Lubelskiego tzw."tymczasowym rządem Polski" nie ma żadnego prawnego znaczenia a wszystkie ich akty i zarządzenia są bezprawne"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowicz = megaloman i narcyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisior z Czechowa nie dostaje głosu i już biegnie na skargę? żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hehe znowu ten żałosny Filipowicz, którego nikt nie chce słuchać a który ciągle szuka poklasku
 Nieżałosny anonimie - ładnie to tak ad personam bez przedstawienia się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten cały Andrzej Filipowicz to zwykły błazen. Pisior z Czechowa, mistrz manipulacji i mówienia nieprawdy. Jeden z wielu propagandzistów Kaczyńskiego.
 Niebłaźnie - ładnie to tak ad personam bez przedstawienia się? Nie bój - za podawnie nieprawdziwych informacji nie będę cię ścigał tak jak ty byś chciał mnie z mówienie nieprawdy. Za swoich imienników nie odpowiadam choć wiem, że tak jak ja są bezpartyjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy od teraz będziecie pisać o każdym mieszkańcu Lublina któremu na RM nie udzielono głosu czy ten Filipowicz to jakiś "wybraniec"?
  Taką miałem nadzieję składając skargę, że zakończy się odbieranie prawa do głosu wszystkim bez wyjątku mieszkańcom naszego miasta. Radakcja wiedziała o tym ponad pół roku temu i tylko naczelny wie dlaczego dopiero teraz pozstanowił poinformować o tym czytelników DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ale na co ten ***k się skarży, że radni nie chcą go słuchać? mają do tego prawo, mamy w końcu demokrację
 Najwyraźniej nie znasz treści skargi. W XXI wieku może to zostać uznane za cyberanalfabetyzm, czego nie przykryją żadne gwiazdki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I bardzo dobrze, że nie udzielają mu głosu bo gada takie bzdury, że ręce opadają...
 Jeżeli wolisz własne trzymać w geście kapitulacji, to masz do tego takie samo prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Filipowicz = megaloman i narcyz
 Zawsze lepsze to niż pełzająca kontrewolucja, nawiedzony, czy oszołom. On był stały - tylko używane określenia się zmieniały, bo on nadal atakował ad personam samemu ukrywając się pod nickiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pisior z Czechowa nie dostaje głosu i już biegnie na skargę? żałosne
 Inwigilator z niewiadomo skąd potrafi sprawdzić IP i miejsce zamieszkania, a nie zna przynależności, w której można przypisać wszelkie związki poza politycznymi? To nawet nie jest żałosne, a groteskowe w swojej ignorancji lub wyrachowaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza lokalna gwiazdeczka z Czechowa jak namiętnie odpisuje na każdy wpis buahahaha z ciebie to jest jednak zwykły CZOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nasza lokalna gwiazdeczka z Czechowa jak namiętnie odpisuje na każdy wpis buahahaha z ciebie to jest jednak zwykły CZOP
 W przeciwieństwie do ciebie krytyki się nie boję i gotów jestem nadstawić drugi policzek. Nazwiska obrażać nie pozolę, bo nie ja sobie je nadałem i nigdy się go nie wstydziłem. Tak w ogóle przestań oceniać innych w tym do czego mają święte prawo. Za "czop" dziękuję, bo widzę słowny postęp w stosunku do tego, co tobie podobni serwowali takim jak ja trzydzieści kilka lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Filipowicz to wspaniały człowiek, prawdziwy społecznik zaangażowany w problemy miasta. Uważam, że powinien zostać radnym. Miałem zaszczyt go poznać wielokrotnie w walce o Górki Czechowskie i czyste powietrze w Lublinie !! P.T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...