Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a dlaczego nikt nie napisze jak ta kancelaria się nazywa. Ku przestrodze. Podanie nazwy nie będzie żadnym nadużyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, co to za kancelaria? Mam podpisaną umowę z jedną z kancelarii w sprawie odszkodowania i chciałabym wiedzieć czy to przypadkiem nie ta sama.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo z takimi sprawami nie idzie się do jakiś biur pseudoprawnych czy kancelarii odszkodowawczych, a do zawodowego prawnika, którym jest radca prawny lub adwokat. Oni maja obowiązkowe ubezpieczenie OC, więc jakby co jest z czego szybko ściągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie sobie spokój z pośrednikami, walczcie o swoje sami to nie jest aż tak skomplikowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha gówno dostaniecie nie pieniadze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej od razu do radcy prawnego. Dziś pieniądze z odszkodowania, w tym samym dniu przelew na konto Klienta. Proste i nieskomplikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to kancelaria odszkodowawcza? Bo skoro jest pan prezes,to pewnie jakaś spółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo sprawdzić kto to. Uczciwa firma albo radca prawny nie ma w umowie ze przeleje pieniądze po 14 dniach. Max do 7. Więc: czytać umowy trzeba,zanim podpiszemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne to CONSILIUM BONUM,fajna firma .ja tez zaloealam zew ich wynajelam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z kancelarii mieszczącej się na Krakowskim i oni sprawę prowadzą tak, że ja dostałem odszkodowanie i dopiero z tego jak już miałem je na koncie zgodnie z umową oddałem im 18 procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapewne tylko na pewno CONSULIUM BONUM! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, co to za kancelaria? Mam podpisaną umowę z jedną z kancelarii w sprawie odszkodowania i chciałabym wiedzieć czy to przypadkiem nie ta sama.
CONSILIUM BONUM - przy lipowej czy centrum Lublina, wiele ludzi teraz zgłasza skargi na nich, także na pewno to ta firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nikt nie napisze jak ta kancelaria się nazywa. Ku przestrodze. Podanie nazwy nie będzie żadnym nadużyciem.
Panie Wojtku Pani Edyta ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam do radcy prawnego. Lepiej do adwokata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej do adwokata Wojciecha W. albo do tego z siłowni :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można powierzyć swoja sprawę jakeiś "pseudo" kancelarii? Nie ma nad nimi żadnego nadzoru. Jak adwokat albo radca prawny popełni bład to musi zapłacić z ubezpieczenia, które dla nich jest obowiązkowe. A do tego jest jasno określona stawka - rozporządzeniem ministra sprawiedliwości - i do tego wcale nie jest wysoka. Jak ktoś nie wierzy - proszę sobie sprawdzić. A takie pseudo kancelarie podpisują umowy na wysoki procent a potem byle zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem - wiem bo mój znajomy padł ofiarą takiej kancelarii. Zrzekli się w jego imieniu roszczenia a ugodę zawarli na poziomie 100 tys. - za bardzo cięzkie obrażenia w wypadku. Nawet słaby adwokat wygrałby za to pewnie ze 300 tys.! A teraz nic nie może zrobić bo dał im pełnomocnictwo a oni zrzekli się w jego imieniu już na zawsze dochodzenia odszkodowania! Ludzie - myślcie trochę - to nie boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Consilium Bonum - złodzieje !!!!! nawet przdstawicielą prowizii nie płacą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak ściemniać? To CONSILIUM BONUM niewypłacało klientom pieniędzy, jak ktoś chce może to łatwo sprawdzić!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obie te kancelarie są siebie warte i wiele im podobnych...idą na ilość, a nie na jakość, pracują w nich ludzie co z prawem nie mają nic wspólnego, z jakąkolwiek etyką, zasadami...a ludzie i tak wolą powierzać im swoje sprawy,takim amatorom, zamiast radcom prawnym czy adwokatom...po co ludziom tacy pośrednicy między nimi a prawdziwymi prawnikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...