Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest nasz miś na skalę naszych możliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce nie jest do słuchania , tylko do podziwiania ile kasy utopiono i ile na tym zarobiono .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle, że trzeba wydymać nas na kolejne 170 mln. Sorry, taką mamy akustykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest typowe dla dzieł Stelmacha - forma ważniejsza od treści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak... Budimex buduje drogi, gmachy, urzędy i chłopaki w żółtych kaskach po budowlance znają się nawet na akustyce sal koncertowych. Pamiętam starą salę - odpowiednio wygłuszona a ta wygląda jak piwnica i nic nie słychać. Dodatkowym problemem jest brak miejsca na chór za orkiestrą. Brawo Panowie i Panie ...może za następne 45 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wprowadzić promocyjne ceny biletów na miejsca gdzie nic nie słychać. Przynajmniej sala będzie pełna. Najważniejsze jest to że ładnie wygląda i będzie ładnym tłem na sesje prasowe naszych POLITYKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mi się tam podoba. Można paznokciem poskrobać w ścianie, i nikt nie powie że zniszczyłem 170 baniek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienił stryjek siekierkę na kijek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że cegły i minimalizm są w modzie ale to wygląda jak stodoła, także dalej mamy teatr w nieustającej budowie, tylko że wewnątrz... Brawo dla kierownictwa co wybrało taki projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak... Budimex buduje drogi, gmachy, urzędy i chłopaki w żółtych kaskach po budowlance znają się nawet na akustyce sal koncertowych. Pamiętam starą salę - odpowiednio wygłuszona a ta wygląda jak piwnica i nic nie słychać. Dodatkowym problemem jest brak miejsca na chór za orkiestrą. Brawo Panowie i Panie ...może za następne 45 lat.
Budimex realizował projekt Stelmacha - po co puszyć się na coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Przeprojektował salę, która miała do tej pory dobrą akustykę - i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to dobrze będzie widać "iluminacje" na fasadzie CSK... ja już je zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie słychać fałszu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pociągnie do odpowiedzialności tego pseudo architekta??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz będą robione pomiary akustyczne???? Dopiero teraz akustycy wejdą do sali filharmonii? Czy tylko ja mam wrażenie, że to Alternatywy 4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A kto pociągnie do odpowiedzialności dyrektora i organ prowadzący? Czytam kolejny artykuł i co i nic . Głupie tłumaczenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz będą robione pomiary akustyczne???? Dopiero teraz akustycy wejdą do sali filharmonii? Czy tylko ja mam wrażenie, że to Alternatywy 4?
To tylko III RP na poziomie samorządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak... Budimex buduje drogi, gmachy, urzędy i chłopaki w żółtych kaskach po budowlance znają się nawet na akustyce sal koncertowych. Pamiętam starą salę - odpowiednio wygłuszona a ta wygląda jak piwnica i nic nie słychać. Dodatkowym problemem jest brak miejsca na chór za orkiestrą. Brawo Panowie i Panie ...może za następne 45 lat.
  Co ma piernik do wiatraka? Tak budowlańcy budują jak jest w projekcie. To projekt dr. Stalmacha, który w Lublinie i okolicy projektuje prawie wszystko (nie wiedzieć czemu) został mówiąc delikatnie spartolony. Proszę zobaczyć co powstało w Nałęczowie w centrum parku zdrojowego  gdzie projektantem był dr. Stalmach, a co może powstać w Kazimierzu w pobliżu kamieniołomów - 16 tys metrów kwadratowych "dzieła" pana doktora...  Boje się już lodówkę otworzyć, aby z niej nie wyskoczył dr. Stalmach, który stał się nadwornym architektem Lubelszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej sprawie jest miejsce dla prokuratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla akustyka też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że trzeba wydać 20mln zł aby zrobić dobra akustykę. Podobnie jak system zielonego światła na ulicach w Lublinie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...