Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OD DZISIAJ NIE PŁACĘ ABONAMENTU ZA TELEWIZJĘ I NIE BĘDĘ UTRZYMYWAŁ TYCH SPRUCHNIAŁYCH ALKOCHOLIKÓW BO BARDZO CIĘŻKO PRACUJĘ NA SWOJE WYNAGRODZENIE LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE UTRZYMYWAĆ TYCH NIEROBÓW BO WY NIE JESTEŚCIE W NICZYM GORSI OD NICH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD DZISIAJ NIE PŁACĘ ABONAMENTU ZA TELEWIZJĘ I NIE BĘDĘ UTRZYMYWAŁ TYCH SPRUCHNIAŁYCH ALKOCHOLIKÓW BO BARDZO CIĘŻKO PRACUJĘ NA SWOJE WYNAGRODZENIE LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE UTRZYMYWAĆ TYCH NIEROBÓW BO WY NIE JESTEŚCIE W NICZYM GORSI OD NICH...
Władek !!!  byłeś Qurwa totalnym idiotą że płaciłeś,gdy kaszubski żyd już dawno namawiał do niepłacenia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie musza zaprzestać płacić abonamet telewizyjny ,bo złodziejom wszystkiego będzie za mało!!!Rozgrabią wszystko,a potem rozłożą ręce ,że nie ma za co pracować,trzeba sprzedać Niemcom! To trzeba przerwać ten proceder,złodziejów wszelkiej masci posadzić  i przywrócić karę śmierci ,aby za najcięższe perzewinienia dalej przedtępców nie utrzymywać.Teraz tylko krzyczą płaćcie,oddajcie majątki za procenty,proście pana o chleb!!!Kochani Polacy ,czas się obudzić,Polska ginie,a my wraz z nią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu jednej godziny programu puszczają 20-25 minut reklam to do k............y nędzy dlaczego mam płacić 230 zł abonamentu za reklamy? Rzną kasę i płacą takim Bajmom i innym. A jakby Bajm zażyczył sobie milion to też by zapłącili? No pewnie ,Ja w 2015 r zapłacę abonament w wysokości 100 zł - za reklamy nie płacę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu jednej godziny programu puszczają 20-25 minut reklam to do k............y nędzy dlaczego mam płacić 230 zł abonamentu za reklamy? Rzną kasę i płacą takim Bajmom i innym. A jakby Bajm zażyczył sobie milion to też by zapłącili? No pewnie ,Ja w 2015 r zapłacę abonament w wysokości 100 zł - za reklamy nie płacę. 
To dlaczego ty idioto jeszcze płacisz ten abonament ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki związkowych bonzów, którzy zachowują się jak wielcy "artystyści" , też są nieetyczne w stosunku do np. średniej krajowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...