Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
50 zł - 3 godz. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wolę dać 50zł. panience za numerek !!! PO jeba ło was biznesmeni ? Jak ktoś z rodziną zechce pojeździć cały dzień to musi 500zł. zapłacić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Pan Prezydent AD dalej śmiga na nartach. On nie musi płacić za tę przyjemność. Jak tu żyć Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 zł - 3 godz. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wolę dać 50zł. panience za numerek !!! PO jeba ło was biznesmeni ? Jak ktoś z rodziną zechce pojeździć cały dzień to musi 500zł. zapłacić ???
dlatego ja jeżdżę w Tatry. Ta sama cena, a przyjemność większa bo stoki nieporównywalnie większe. Za nocleg płacę 35-40zł. Podróż przy obecnych cenach paliwa ok. 100 zł. Biorę urlop i 4-5 dni mi w zupełności wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Pan Prezydent AD dalej śmiga na nartach. On nie musi płacić za tę przyjemność. Jak tu żyć Panie Prezydencie.
Bronisławie, znów nie wziąłeś leków z rana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no poje ba ło ale i tak jak widać chętnych nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 zł - 3 godz. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wolę dać 50zł. panience za numerek !!! PO jeba ło was biznesmeni ? Jak ktoś z rodziną zechce pojeździć cały dzień to musi 500zł. zapłacić ???
Jak kogoś nie stać na mercedesa to jeździ fiatem, wiec pozostaje Ci jeszcze stok w Batorzu. Wyraźnie piszą że dzieci i młodzież 10 % rabatu a karta dużej rodziny kolejne 10 % wiec policz sobie ile zapłacisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekaj przecież dostaniesz po 500 zł na dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny tak jak wszędzie zobacz sobie Bałtów .Białka to teraz kosmos. Jak idziesz po spodnie do sklepu to opier.......     sklepikarza ,że drogie  kupujesz albo nie. Chrzanów to najfajniejsza rzecz jaka mogła się przydarzyć temu regionowi. Właściciel cały czas rozbudowuje ośrodek, a to kosztuje. Pomyśl ile sezon trwa w górach a ile u nas. Podziwiam tego człowieka  i mam nadzieje ,że mu samozaparcia i sił nie zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze proszę pokazać w galerii jak zniszczona jest murawa i jak zastawiony jest chodnik, na którym parkują "narciarze" roztrącający samochodami ludzi na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Bałtowie nikt nie pisze ... a moim zdaniem tam jest najlepiej a odległość to tylko 92 km(nowy most w Kamieniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanów Najlepszy  :D  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz Najlepszy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dwóch zdań Chrzanów to największy i najlepszy ośrodek w Lubelskim. Kazimierz może się co najwyżej uczyć jak powianiem stok wyglądać :) Wczoraj na stoku dostałem informację że ta piękna góra która widać z daleka będzie górną stacją wyciągu krzesełkowego :) więc przyszły sezon zapowiada się ciekawie w lubelskim :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kazimierzu super .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjny stok w kazimierzu, najlepszy jak dla mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super stok w Kazimierzu! gorąco polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Kazimierz! Nie ma sobie równych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz <3 :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam Kazimierz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...