Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świńska grypa w Lublinie: 13-latek w szpitalu

Utworzony przez zulugula, 10 stycznia 2013 r. o 13:19 Powrót do artykułu
jak odróżnić świńską grypę od nie świńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie dusisz przy kasłaniu tak że nie możesz oddychać, masz serię napadów kaszlu po których czujesz się jak po stoczonej bitwie i przez dwa tygodnie masz powyżej 39 stopni to masz spore szanse że masz świńską (wiem bo miałem dwa czy 3 lata temu - masakra). Miałem kontakt z ludźmi których pozamykali na izolatkach w szpitalu. Jak nie masz takich objawów to bez paniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrumchrum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilo napisał:
Jak się nie dusisz przy kasłaniu tak że nie możesz oddychać, masz serię napadów kaszlu po których czujesz się jak po stoczonej bitwie i przez dwa tygodnie masz powyżej 39 stopni to masz spore szanse że masz świńską (wiem bo miałem dwa czy 3 lata temu - masakra). Miałem kontakt z ludźmi których pozamykali na izolatkach w szpitalu. Jak nie masz takich objawów to bez paniki
zaczynam obawiać się swojej grypy ... może nie dwa tygodnie tylko kilka dni ale co do kaszlu to jakbyś opisywał mój..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przychodniach pełno ludzi, największa epidemia grypy od lat, może ze dwie osoby w moim towarzystwie nie narzekają na jakieś przypadłości po grypowe lub przed grypowe, ale po co wprowadzać jakieś oficjalne komunikaty, zawieszać szkoły i uczelnie na jakiś czas, przecież wszystko jest dobrze ;D paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że najcieższe przypadki to ci, którzy się wcześniej zaszczepili... Miejcie zatem na uwadze, że będzie propaganda za szczepieniami. Ale przed podjeciem takiego ryzyka lepiej poczytajcie, poszukajcie informacji w internecie o powiklaniach poszczepiennych i o składzie szczepionek, o toksycznych składnikach, które trują organizm! Oczywiście będą wam mówić, że szczepienia to najlepsze rozwiazanie, że nic wam nie grozi, żadne powikłania. Ale myślcie samodzielnie, bo szczepionki to ogromna kasa dla koncernów. A im zależy żeby was leczyć, NIE WYLECZYĆ ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...