Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie postawią przystanki z toaletami. Sprawdź gdzie

Utworzony przez rufus, 5 stycznia 2011 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Już mi się chce srać aby POczuć błogość kiedy komputer będzie mnie POdcierał.Przepraszam za słownictwo ale aby dotrzeć tu do niektórych to podejrzewam ,że tylko takim trzeba się posługiwać.Zwykłe,nieliczne są pozamykane bo nie ma komu o nie zadbać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obstawiam że najkrócej wytrzyma ten przy Fabrycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
dokładnie jak kolega wyżej 1 max 2 nocki i po sprawie a z 3,4 mln nie zostanie nic może kilka rozwalonych, pomalowanych, obsranych "przystanków". mało to razy wandale rozwalali przystanki i szyby w nich? 0 sprawców i ukaranych podobnie będzie z tymi chyba że policja 24/h będzie przy nich czuwać. lublinianie nie dorośli do takich rzeczy. króluje patologia z kibicami Motoru na czele. nawet jak stadion im wybudują(w co wątpię) to i tak sami go rozwalą nie potrzeba gości przyjezdnych. kilka nowych kibli/stadion nie zmieni ich kultury bo to jest praca na długie lata.
Gdyby sądy nie były tak pobłażliwe to i ta patologiczna zgraja nie byłaby tak odważna. Taki śmieć gdyby coś zniszczył i potem miał w perspektywie ,że sąd nie tylko mu przypnie do nóżki ergonomiczną opaskę ale ciężką kulę z którą do końca życia będzie musiał zapier***ać przy odśnieżaniu i zamiatać chodniki za przysłowiową zupkę to nie wiem czy nie zastanowiłby się nad tym co robi. Ktoś powie,że nie zechce i co mu zrobią?. A no tatusiowi i mamusi zlicytowałbym chałupkę (jaka ona by nie była) na pokrycie szkód,gdyby zabrakło to to samo zrobiłbym z chałupką babci i dziadzia....mało,to cioci i stryjka. Wtedy rodzina nauczyłaby ch**a rozumu .Pierwsza zima ,-18*C i problem rozwiązałby się sam,ten typ śmiecia w takiej temperaturze ginie,łopatą w zamarzniętą du*ę i po sprawie.....i to byłoby na tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek,czy ty wiesz co oznacza to słowo?.Gdzie w tym mieście widzisz dobrobyt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja na miarę XXI wieku, jak nic przyciągnie inwestorów do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z toaletami SUPER!!! A dresiarzami się nie przejmujcie, będzie monitoring i hołotę się wyłapie! Wyświetlacze na przystankach? -SUPER!!! Przynajmniej człowiek będzie wiedział czy autobus już jest w pobliżu czy nie. Popieram 100% Każdy jeden pomysł na rozwój czy krok do przodu jest warty zachodu! Każdy jeden! Nie zwracajmy uwagi na tych co zawsze mają coś na odwrót do powiedzenia. Olać ich! Oby tylko nie skończyło się na zapowiedziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Van Dame' timestamp='1294233237' post='417237'] Pomysł z toaletami SUPER!!! A dresiarzami się nie przejmujcie, będzie monitoring i hołotę się wyłapie! Wyświetlacze na przystankach? -SUPER!!! Przynajmniej człowiek będzie wiedział czy autobus już jest w pobliżu czy nie. Popieram 100% Toalety popieram jak najbardziej,zwłaszcza,że nie ma ich za wiele w naszym mieście. Ad.zaznaczonego tekstu-nie wiem co mi da informacja,że autobus JEST-lub NIE w pobliżu?????I co da Tobie? Czekając na pojazd na przystanku zakładam,że przyjedzie on O CZASIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że budownictwo socjalne rusza pełną parą. Teraz trzeba nauczyć się pic jabola i denaturat i można już zamieszkać bRaVo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A d... podetrze automatycznie komputer? Czy niestety samemu trzeba będzie się fatygować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w warszawce na dworcu jest podobna do tych z foty. szpan lans i bans tylko ostatnio głośno było że ludzie sie zatrzaskiwali i nie mogli wyjsc wie powodzonka życze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...