Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie montownia samochodów?

Utworzony przez m, 10 stycznia 2013 r. o 14:36 Powrót do artykułu
Lublin stracił 15-20 lat.I dopiero od niedawna zaczyna byc zauważany.Dzis taki wrocław zbiera efekty porażek w expo i innych działań promocyjnych czy infrastrukturalnych.My dopiero zaczeliśmy i takich informacji powinno być więcej.Napewno w końcu coś wypali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to drogi niech najpierw wyremontują. Szukają inwestorów, nawet porządnej infrastruktury nie ma. Dobrze, że w końcu to lotnisko otworzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucas napisał:
W Lublinie to drogi niech najpierw wyremontują. Szukają inwestorów, nawet porządnej infrastruktury nie ma. Dobrze, że w końcu to lotnisko otworzyli.
i juz pierwsza p.i.z.d.e.c.z.k.a musi narzekac, bo drogi, bo lotnisko, bo kolej co za tepe matoly tutaj mieszkaja, jak bys bucu jeden z drugim wysciubil nosa poza swoja gmine to bys zobaczyl ze miasto Lublin ma jedne z wyzszych standardów jesli chodzi o stan drog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
i juz pierwsza p.i.z.d.e.c.z.k.a musi narzekac, bo drogi, bo lotnisko, bo kolej co za tepe matoly tutaj mieszkaja, jak bys bucu jeden z drugim wysciubil nosa poza swoja gmine to bys zobaczyl ze miasto Lublin ma jedne z wyzszych standardów jesli chodzi o stan drog
a kto twierdzi, że ja narzekam? Bardzo mi daleko od tego, chociaż w Polsce narzekanie jest modne, ale nie ważne. Wiadomo, w Lublinie zaczeło się coś dziać - lotnisko, s17 itd., ale drogi w mieście to porażka. Na tle innych miast w Polsce to bardzo słabo wygląda. Inwestorzy biorą pod uwagę dostęp do siły roboczej (relatywnie taniej). Akurat lubelskie ich nasz rynek pracy takie jest. Po drugie stan infrastruktury: dostęp do lotniska, drogi ekspresowe czy autostrady. Tak na marginesie to ja jestem z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawy istnieją bo konkurencja b.duża .Ekonomia Azjatów powinna postawić na Lublin ,a tym smym politycy a szczególnie mieszkancy odnieśli by nadzieje , pracy i zmniejszenie berobocia, oby się udało Uwierzę jak powstanie fabryka w Lublinie -mieście bardzo ubogim z racji braku pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tajemniczy inwestor ma dwa obywatelstwa. Azjatyckie i Katarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w których kioskach z gazetami będą je lvaage rwgeralsprzedawaći ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w których kioskach z gazetami będą je sprzedawać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem krótko jeśli powstanie to na pewno nie w Lublinie. Juz spece z warszawki do tego na pewno nie dopuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja tam życzę Lublinowi jak najlepiej bo widzę jaki niewykorzystany potencjał jest w tym miescie. Brakuje aby ... kogos mądrego kto to rozrusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, Panie Hetman okazja na prawdziwy sukces, jeśli ściągniesz Pan tu tego inwestora, zapomnę coś Pan gadał o drogach, że nie decydują o rozwoju regionu i że lotnisko Lublin jest najdalej wysuniętym na wschód lotniskiem UE, pierwszy pójdę zbierać kasę na pomnik dla Pana, do dzieła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zwykle slask dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------------SZANSA DLA PIĘKNEGO LUBLINA ----------------------------------------------- Jestem rodowitym Lublinianinem i życzę Memu Miastu jak najlepiej ale mam duże wątpliwości, czy poważny Inwestor zdecyduje się na Inwestycje w mieście opanowanym przez reżim "PO" (sic?). Ostatnio nawet ogłoszono, że lotnisko Świdnik jest wielką zasłuą i sukcesem..."Platformy Oszustów" (PO) . Ale jakoś cisza nad Zalewem Zemborzyckim na którego OCZYSZCZENIE przepadły miliony DOTACJI "UE" (sic?). Inwestorzy wybierają miejsca "spokoju politycznego" a Prezydent Lublina Zuk (PO) będzie agitował "sukces" reżimu "PO" gdy Inwestor zdecyduje się na Lublin (sic?). Lublinowi "bezrobotnemu" potrzeb ne są miejsca pracy także powinny być "wyciszone" wszelkie agitacje polityczne !. Myślę, że właściciele wszystkich Galerii w Lublinie powinni wesprzeć Lublin aby Inwestor samochodowy wszedł do Lublina, bo i dochody w Galeriach wzrosną !. ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA PIĘKNEMU LUBLINOWI ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------SZANSA DLA PIĘKNEGO LUBLINA ------------------------------------------------- Oczywiście nie "gość" tylko S Y L W E S T E R . Pomyślności w Nowym Roku !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by, gdyby w Lublinie Koreańcy zaczęli montować "Neo-Tico". Bo to w swoim czasie było jedno z najlepszych małolitrażowych aut! Jedno z najlepszych jeśli chodzi o: ilość spalania paliwa (około 4,1l benz./100km), osiągi i pojemność wewnątrz auta oraz o rdzewiactwo(ocynk) i 4/5 drzwi ! Zdecydowanie "o Kosmos" wyprzedzili tyskie Fiaty w tych parametrach! Super zwinne autko na czasy kryzysu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
no, Panie Hetman okazja na prawdziwy sukces, jeśli ściągniesz Pan tu tego inwestora, zapomnę coś Pan gadał o drogach, że nie decydują o rozwoju regionu i że lotnisko Lublin jest najdalej wysuniętym na wschód lotniskiem UE, pierwszy pójdę zbierać kasę na pomnik dla Pana, do dzieła !
dobrze gadasz. Jest lotnisko, uruchomić cargo, drogi powstają, mamy argumenty w rozmowie z inwestorem. Nic tylko działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda! To coś dla mnie - miałbym zaplecze dla moich 323f i RX-8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...