Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie naukowy raj (wideo)

Utworzony przez janusz, 9 stycznia 2009 r. o 18:08 Powrót do artykułu
To wspaniała wiadomość dla naszego regionu i miasta tylko błagam bez Rzeszowa już UMCS wyszedł z nimi jakZabłocki na mydle, do dzisjaj śmieją śię z Lublina i ludzi że jesteśmy bez incjatywy i leniwi i tym podobne wiem że chcą Lublin przescignąć w każdej dziedzinie, żeby zrobić wielki Rzeszów przyłanczią dwadzieśca wśi wiem co pirzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Rzeszowowi do nas? Jeszcze jak będziemy mieć lotnisko to będziemy po tej stronie Wisły dominować. Tylko że nie w tym rzecz. Moim zdaniem dwa ośrodki akademickie na Wschodzie powinny się starać ze sobą współpracować by ta część Polski zyskiwała na tle reszty kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze słynnym Parkiem Naukowo-Technologicznym budowanym na Felinie? Przecież to właśnie to miejsce miało stać m in. super labolatorium naukowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 komenty i zadnych nazekan... pochorowali sie ludzie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ALE JUŻ BĘDZIE TOTO STAĆ TO UWIERZĘ BO NA RAZIE JAK KTOŚ Z PRZEDMÓWCÓW NAPISAŁ TO COŚ MIAŁO STAĆ NA FELINIE ALE PÓKI CO TO TAM JAKIEŚ CWANIAKI TYLKO PENSJE ZA NIC BIORĄ CHYBA Z PSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem w tych badylach, gdzie toto ma stać, jak derkacz spółkuje z susłem! Napisałem już do ekologów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co bez urazy ale wy w ogóle kiedyś byliście w Rzeszowie? Jakbyście nie wiedzieli to Politechnika Rzeszowska jest jedną z najlepszych politechnik w Polsce. Lotnisko to jakby nie było tez pod Rzeszowem jest. Kształci się tu również pilotów. Ponad to w Rzeszowie jakby nie było jest dużo więcej centrów handlowych i są 3 duże już w budowie. Więc powiedzcie mi skąd te teksty skoro nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie?? To śmieszne jak bardzo zadufani jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"SZOPKA W RAJU"p.t."SZATANSKI PODSZEPT: Każdy pamięta z sylwestra 2008/09 "SZOPKĘ" serwowana przez TVP 1. Nie chcąc pozostać w tyle KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMNIEJĄ SIE POLACY chcąc odzwierciedlić poziom KuL-awego University serwuje w tym roku SZOPKĘ W RAJU p.t. "SZATAŃSKI PODSZEPT": Po ukamienowaniu Szczepan dostał się do nieba. Spacerował sobie po przestrzeni, spotykał wszystkie dziwy biblijne, az natknął sie na Gorejącego Krzaczka. Zdziwiony jego purpurowatościa ulitował się nad nim, ą że był w stroju rajkskm, czyli jak Go Pan Bóg stworzył zaczął studzić emocje Krzaczka Gorejącego, aby coś dla potomnych zostało. Z oddali dostrzegł Go spacerujący Pan Bóg, przyłożył ręce do ust, a odległości w niebie są, że ho, ho..., i jak nie zadmie w miechy: - Co robisz?, Co roooooobisz... Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miech..., wkur...zył sie wreszcie Anioł Stróż, staje za Szczepanem i mówi: Szczepanie odpowiedz, Szczepanie odpowiedz... Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy, Anioł się wkur...za.... Anioł Stróż nie ustępuje i szepcze Szczepanowi do ucha: Odpowiedz Szczepanie, odpowiedz Szczepanie... Po chwili Szczepanowi żal się zrobiło Anioła Stróża i odpowiedział jam Mu Anioł Kazał: - Szcze Panie... Pan bóg zrobił wielki zdziwko, wezwał Anioła Stróżą do siebie na dywanik i grożąc palcem powiedział: -Ty, Sufler - jak nie umisz, to nie podpowiadaj. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...