Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka reforma nad kuflem piwa

Utworzony przez LUBELAK1111, 20 września 2007 r. o 15:14 Powrót do artykułu
CZYŻBY WRACAŁ DUCH PANI BYŁEJ RADNEJ PIETRASZKIEWICZ CO CHCIAŁA WALCZYĆ Z OGRÓDAKMI I ZAKAZAĆ ICH ROBIENIA????TO JAKAŚ PARANOJA,ŻE KTOŚ DEBATUJE NA KOLOREM PARASOLEK???NIE ROBI SIE NIC BY STRARÓWKA BYŁA JESZCZE PIĘKNIEJSZA,NIE MA PROGRAMU REMONTU KAMIENNIC, WPUSZCZANIA ŻYCIA KULTURALNEGO, HANDLU, BANKÓW, HOTELI NA STARÓWKĘ BY ZAPEŁNIĆ JĄ TURYSTAMI NA WZÓR KRAKOWA, TYLKO WALCZY SIĘ Z RESTAURATORAMI JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ PARASOLE!!!ALE TO LUBLIN, ZAPOMNIAŁEM.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,mamy już takie same bloki z wielkiej płyty jako pamiątkę po komunie i czy to jest ładne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki normalny człowiek który ma lokal gastronomiczny zgodzi sie na coś takiego ?przecież wygląd wnętrza i ogródka tworzą tzw klimat lokalu. Straszył nas Wałęsa że za Kaczyńskich wszyscy zostaniemy ubrani w jednakowe szare mundurki. Czyżby miało sie to ziścić ?Jestem przeciwny aby władza narzucała naszym restauratorom wygląd lokali itp..Są ważniejsze sprawy.. dokończenie dwupasmówek w mieście Krańcowa, Wrotkowska, J.P.II, czy nawet boh. Monte Cassino.. .... Dlaczego w Zamościu, miasteczku o wiele bardziej znanym pod względem zabytkowym od Lublina wolno od dawna lać piwo bezpośrednio z beczki w ogródku, dlaczego nikt nie wsadza nosa w nieswoje sprawy... Władza powinna ułatić prowadzenie biznesu ale w Lublinie robi wszystko żeby to utrudnić...Aż żal czytac takie brednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna bzdura wymyślona przez leniwe głowy.ciekaw jestem czy pomysłodawca był wyspany. ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie !! Zweryfikować tez trzeba wielkość ogródków a szczególnie na Rynku i Grodzkiej. To są zbyt małe przestrzenie by znajdowały się tu tak duże ogródki, zwłaszcza przy otwartym ruchu kołowym i pieszym na jednym poziomie. Stwarza to wrarzenie ciasnoty, bałaganu i haosu oraz braku gospodarza. Wszechobecne samochody, szczególnie przy Trybunale, na Złotej, zaparkowane prostopadle do kamienicy drarznią głupotą ich właścicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie panowie ratusznicy!! Ktoś wydał tysiace na przygotowanie ogródka stworzenie w nim atmosfery odpowiedniego klimatu a teraz kazecie ludziom co na swój koszt zmieniać?? Jesteście deb***ami to tak jak za komuny wszyscy chodzili w Sofixach i mieli ta sama czekolade z pewexu i jeansy. Ludzie w tym urok ogródka żeby sie różnił jeden od drugiego !! Nie podoba mi sie w zielonym siedze w czerwobym nie podoba mi sie ludowo siedze u Araba, k mac co za banda kretynów pracuje w ratuszu ?? Jeszcze sie porównuja do Poznania hahahahah panowie do Poznania to wam daleko, podwincie rekawy i posprzatajcie lubelskie ulice a potem bierzcie sie za ambitniejsze sprawy w tym mieście, ale przez najblizsze 20 lat nic sie nie zmieni bo w Lublinie mamy układ kolesiów, kolegów, brata syna szwagier etc etc. Rzygać się chce na przystanki w mieście potłuczone szyby i syf na każdym z nich, dziury w jezdniach już nie bede pisał gdzie bo zabraknie miejsca, syf wokol dworca PKS, rozwalającym sie kamienicami na Starym Mieście TYM sie zajmijcie a nie ogródkami patałachy, jestescie z naszego wyboru i macie robić to na co liczy spoleczenstwo a nie zajmujecie sie własnymi d....mi i poronionymi pomysłami, chore miasto chora władza ratusz w życiu nam przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...