Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski ma nowych doradców

Utworzony 10 stycznia 2016 r. o 20:53 Powrót do artykułu
PIS obstawia wszystkie stanowiska swoimi ludźmi, mieli być inni niż Peło i PSL, a robią to samo a nawet gorzej. Nepotyzm w czystej postaci. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to wiadomości sprzed co najmniej kilku dni. Czy jutro i pojutrze również o tym przeczytamy. Pewnie chodzi o wrażenie, że nowi doradcy powoływani są codziennie, nie omijając niedziel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PiS mówi że nie ma rodzinnych społdzielni.A p.Zyta i jej rodzinka itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś pisze, że PIS obstawia stanowiska swoimi ludźmi to ja pytam: Lepiej by było żeby otaczano się takimi ludźmi jak Petru, Niesiołowski, a może Schetyna? We wszystkich dziedzinach dobiera się ludzi zaufanych, nie tylko w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedały oddajcie POLSKIEGO BUSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wojewoda powinien zatrudnić tych z nowoczesnej albo psl ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za busy odpowiada urząd marszałkowski a nie wojewoda - zapytać psl-po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że w naszym kraju mamy same mańki wstańki. Tam upadł tu wstał i znów jest na urzędzie. tylko inni jakoś nie mogą się przedrzeć przez gąszcz powiązań rodzinno-partyjno- koleżeńskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś  z wykształceniem prawniczym i doświadczeniem zawodowym zostaję doradcą Wojewody, to nie jest dla mnie problemem sposób doboru. Jest to normalne, że w polityce bierze się kogoś na takie stanowisko do kogo się ma pełne zaufanie. Problem jest jedynie gdy powołuje się kogoś bez kompetencji W tym wypadku nie ma znaczenia kto jest czyim synem, ważne są kompetencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten syn Gilowskiej od lat jest kojarzony z aferami związanymi z nepotyzmem. Może on po prostu nic nie umie więc nigdzie nie może znaleźć pracy. A mama musi go upychać po znajomości na państwowych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jaki król kurna? Ja piernicze to i wojewoda ma doradców? Zaraz się zdziwię jako nieobyty, bo być może każdy kierownik ma jakiegoś doradcę. W sumie jak zatrudniają samych behapowóców, cieci i solidaruchów to ktoś musi w tym towarzystwie robić za myśliciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, żarty pan sobie stroisz, po co Panu owi doradcy, ten urząd można sprawować samemu na pół etatu, wojewoda to jest urzędnik, który naprawdę nie ma co robić, bywa to tu, to tam, wygłasza krótkie przemówienia, otwiera coś tam, przecina wstęgę, przyjmuje interesantów, pije kawę. Ponadto ma cały batalion urzędników, więc pytam: po co Panu doradcy? Jest wątpliwość czy Pan sam nadaje się na to stanowisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takie miałem zaufanie do PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Och Zyta" a już myślałem, że dasz o sobie zapomnieć ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina wiejska Mełgiew ma doradcę wójta, to wojewodzie zabraniacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to taki kiepski ten wojewoda? a miało być zmniejszanie administracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogłem uwierzyć że w Mełgwi jest doradca, wchodzę na ich stronę, a tu jest doradczyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pani doradca z Mełgwi już wyjaśniła sprawę swojego mandatu radnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego chcecie, wójt gminy Ulan Majorat ma także swojego doradcę i to nie byle kto tylko taki którym interesuje się prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla uszczegółowienia Doradca Pana Wójta Podlodowskiego z Mełgwi zajmuje się racjonalizacją zatrudnienia. Urząd ma 30 pracowników i potrzebuje specjalnej Helgi Pani Madzi by racjonalizować zatrudnienie dla Zielonych Ludków... Brawo Panie Wójcie liczymy na kolejnych doradców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...