Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna z masztem trwa (wideo)

Utworzony przez ja, 10 września 2007 r. o 21:54 Powrót do artykułu
Nasuwa się jedno proste pytanie: dlaczego Pan v-ce Prezydent Fic na żądanie przedstawicieli Ery wyprosił ze spotkania dziennikarzy???????????????????????????? Czy to nie śmierdzi??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie maja telefony w plusie lub idei(orange) bo nie sadze że stacjonarny w TPSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taki oto sposób Pan v-ce Prezydent Fic pokazał kto rządzi w Lublinie - on i ERA. Dlaczego władze miasta stają przeciwko mieszkańcom - którzy udowadniają, że sprawy toczą się niezgodnie z prawem??? Czyich interesów pilnuje Pan Fic????? Dlaczego Prezydent Wasilewski chowa głowę w piasek????? Co tu jest grane??? Dla kogo my mieszkańcy wybieramy rządzących???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mieszkańcy Szafirowej, Bursztynowej uważają, że maszt będzie szkodził im dzieciom to powinni sami zrezygnować z używania komórek, gdyż w obecnej chwili szkodzą dzieciom innych ludzi. W końcu gdzieś te maszty teraz stoją. Niech sami wykonają pierwszy krok - bo na razie to jest czcze gadanie. (mieszkam przy Bursztynowej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo śledzę informacje o maszcie mimo że nie mieszkam na Porębie ale przeraża mnie to co robi nasz Ratusz !!!!! Dlaczego ludzie mają walczy o to czy coś im szkodzi????Podejmuje się haniebne decyzje i depta godność człowieka w tym mieście!!!!!Nie dopuszczacie mediów do rozmów bo ..............? Cofiemy się do średniowieczaOj Panowie z PO dobra reklama przed wyborami - pokazujecie to na co was staś dobrze że o czasie!!!!!!!A ja i moja rodzina na was głosowaliśmy.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzi ale i cuchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za urzędnicy, którzy nie wiedzą jaki mają zakres kompetencji. znów wpadka pana Fica, nie pierwsza zresztą. Tak to się dzieje jak się nie słucha większości, tylko za kasą sie leci. A propo, jak oświetenie na pańskiej ulicy - nie za ciemno pod latarnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ b] FIC DO DYMISJI - KTO JEST ZA? niech podniesie rękę i naciśnie enter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tomasz.gasior.webpark.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz.gasior.webpark.pl/Oto jak traktują nas władze miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no intelektem tutaj człowieku nie błysnąłeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za!!!! enter!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też głosowałam za PO....wiem że to był największy błąd, którego już nie popełnię!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie micra i tutaj demagogia? Jakie "wyrzucić komórki"? Przecież ludzie walczą nie o likwidację masztu, ale jego odsunięcie od bezpośredniej bliskości ich mieszkań! Proszę w końcu zrozumieć tę subtelną różnicę;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...