Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD: Ranking lubelskich szkół nauki jazdy za rok 2010

Utworzony przez KULKA, 12 stycznia 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
A gdzie szkoła KULKA, nie opublikowali bo 99`9% zdających. Znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulka to PO-wiec więc .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy OSK a LLB to najniebezpieczniejsi kierowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ranking nie jest miarodajny ponieważ robiłam kurs w ośrodku z czołówki ale przed drugim egzaminem doszkalałam się w Eli i tak naprawdę to pani z tego ośrodka zawdzięczam sukces,a z tego co wiem to i tak poszło na konto poprzedniego ośrodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulki nie opublikowali moze dlatego ze najlepsza szkola ma 49/90 a kulka moze miec np 80/240 . troche dziwne zestawienie ale z kulki rocznie wychodzi troche wiecej niz 90 egzaminow -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... jakoś ja robiłam kurs w KULCE i szczerze nie narzekam wszystko poszlo elegancko i moge smigac juz od tamtego roku;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo zadowolona z OS Kulka. Zdałam za pierwszym razem i to nie były wcale żadne znajomości,b trafiłam tam przez przypadek.Uważam,że dużo zależy od instruktora,ale i od samego siebie,więc chyba zbędne są te krytyczne komentarze,co do Kulki.;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kocham Pana Edwarda ze szkoły Drifft.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza firma na rynku jest moim zdaniem bezkonkurencyjnie OSK Efekt Lublin. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Opolu Lubelskim jest bardzo dobry Instruktor Pan Tomasz Kocon. Polecam. Zdałam za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też robiłam kurs w Efekcie i również polecam ten ośrodek. Efekt zdałam za pierwszym podejściem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdalas za pierwszym razem.. super! Szkoda, ze takiego szczescia nie mialo 860 osob z twojej szkoly!!! Poczytaj sobie statystyki to moze oprzytomniejesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do redaktora piszacego ten atrykul. Jakim cudem sie to stalo ze osrodek Osior w statystykach, ktore sami opublikowaliscie za pierwszych dziesiec miesiecy 2010 roku mial 335 podejsc do egzaminu, a teraz nagle na koniec roku okazuje sie ze podeszlo ich tylko 90 osob?!? Halooo cos jest chyba nie tak!!! Prosze o odpowiedz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam mało znany, lecz skuteczny ośrodek szkolenia kierowców Perfekt z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolona napisał:
A ja jestem bardzo zadowolona z OS Kulka. Zdałam za pierwszym razem i to nie były wcale żadne znajomości,b trafiłam tam przez przypadek.Uważam,że dużo zależy od instruktora,ale i od samego siebie,więc chyba zbędne są te krytyczne komentarze,co do Kulki.;]
zgadzam sie!! instruktorzy są mili i cierpliwi więc to bardzo wplywa na nauke poneiwaz nikt sie nie stresuje :)zero znajomosci, ja zdałem za 3 razem a i tak się cieszę ze wybralem ta szkołe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogole te statystyki są o kant niestety tyłka potłuc ponieważ nie ma wszystkich szkół troche dziwne ze word przesyla tylko dane tylko znajwiekszych szkół. Rzetelną informacje na temat zdawalności egzaminów państwowych w 2010 roku można uzyskać w Wydziale Komunikacji na ulicy Leszczyńskiego lub pod numerem telefonu 81 466 32 11. A prosze mi wierzyć jest jeszcze kilka szkół bardzo dobrych i dziennik powinien opublikować właśnie te dane. Także pozdrawiam i mam nadzieje, że dziennik opublikuje pełny ranking szkół a "nie-pełny" na podstawie danych częściowych. Pozro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowcie co chcecie jak to mówił mój instruktor: Instruktorów jest wielu Ekspert jeden ekspertosk.pl żaden inny ośrodek tam sie nauczyłam polecam z całego serca.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam bolid (na krakowskim) w lublinie...mala szkólka i lepszy nacisk na inwidualnośc...pełny profesjonaizm i bezstresowa jazda a co wazne tanio ja zdawalem w kwietniu ub roku i naprawde polecam...moze są i lepsze i gorsze szkoly ale swoje wiem...nieliczy sie jaki osrodek tylko jacy instruktorzy...polecam bolid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest jakieś oszustwo. Osior to duza firma i nie jest mozliwe ze miał tylko tylu kursantów. Wyniki powinny być zweryfikowane, chyba że to tak miało wyglądac. Ktoś tu nieżle zakombinował. Jeśli gazeta tego nie zweryfikuje to powinni zrobić to właściciele osrodków z drugiego i pozostałych miejsc w rankingu. Na pewno tu jest jakiś przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...