Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD: Ranking lubelskich szkół nauki jazdy za rok 2010

Utworzony przez KULKA, 12 stycznia 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
PROGRES - Zdałam za 1 razem super ośrodek miła, niestresująca kadra naprawde się starają i dobra cena. świetnie uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progres - lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
PROGRES - Zdałam za 1 razem super ośrodek miła, niestresująca kadra naprawde się starają i dobra cena. świetnie uczą
nie róbcie jaj niech to kursanci oceniają a nie właściciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie co chcecie, ja z czystym sumieniem polecam lubelską szkołę Progres, brałam tam godziny doszkalające dzięki czemu w końcu zdałam egzamin, na prawdę fajna atmosfera i nawet typowej "babie" potrafią wytłumaczyć jak jeździć po rondzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
nie róbcie jaj niech to kursanci oceniają a nie właściciel
Ja sobie jaj nie robie, poważnie zawdzięczam im prawko, bo po kursie w mili nie wiele umiałam, a nawet doszkalania nie mogłam wziąć "od ręki" gdy zbliżał mi się kolejny termin egzaminu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poprostu rozmawiamy o innym ośrodku Osior, bo ten duży, kóry jest od lat nie ma nic wspolnego z tym ośrodkiem, który jest w rankingu na pierwszym miejscu Sprytne posunięcie dla zmylenia wiekszości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa jest prosta zestawcie sobie kilka ostatnich rankingów i wybierzcie dwa ośrodki które są ciągle w czołówce od miejsca 1 do 5 a nie to co pojawiają się od czasu do czasu raz będąc na dole a raz na górze i temat zamykamy ja tak robiłam jak wybierałam osk i mam prawo jazdy, zdałam za pierwszym podejściem, oczywiście nie obyło się bez kilku jazd doszkalających ale było warto bo nie wydaje pieniędzy na egzaminy pozdrawiam w szczególności instruktorów z Ewana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama napisał:
sprawa jest prosta zestawcie sobie kilka ostatnich rankingów i wybierzcie dwa ośrodki które są ciągle w czołówce od miejsca 1 do 5 a nie to co pojawiają się od czasu do czasu raz będąc na dole a raz na górze i temat zamykamy ja tak robiłam jak wybierałam osk i mam prawo jazdy, zdałam za pierwszym podejściem, oczywiście nie obyło się bez kilku jazd doszkalających ale było warto bo nie wydaje pieniędzy na egzaminy pozdrawiam w szczególności instruktorów z Ewana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3. Zesp. Szół Samochodowych (Lublin) – 39,60 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacznie lepiej poszło kursantom z egzaminem praktycznym – zdało go 81 proc. przystępujących. - chyba teoretyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy ośrodek to WRC www.szkolawrc.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Najlepszy ośrodek to WRC www.szkolawrc.pl
zaniechaj tu w tym miejscu autoreklamy najpierw zasłuż,potem chwal to miejsce nie dla właścicielek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
zaniechaj tu w tym miejscu autoreklamy najpierw zasłuż,potem chwal to miejsce nie dla właścicielek
POPIERAM KOLEGE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
POPIERAM KOLEGE !!!
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj się z tobą zgodze, najlepiej sprawdzić samemu statystyki ale jedna poprawka bo zdawalność mozna sprawdzić w WORDzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuje się pod Karolem. Pozdro dla Ciebie. Ja powiem tak: miła, fachowa obsługa, dużo cierpliwości do kursantów - chodzi mi tutaj o to, że jak bardzo dobrze prowadzone są zajęcia teoretyczne jak i praktyczne - co pokazują statystyki z UM Lublin. O ile mi wiadomo najlepszy OSK w Lublinie, a podanie przez DW statystyki są nierzetelne. Pozdrawiam Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
no i się wydało ,że jednak to sami osobie piszecie.puknij w stół a nożyce sie same odezwą...znacie takie przysłowie.Reklama to nie miejsce w forum tylko luźne pogawędki ...pozdrowienia i dalej się tak starajcie a a w przyszłym roku na pewno zawitacie w gronie najlepszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialbym sprobowac kat. C, ktory osrodek polecilibyscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODMOS GÓRĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taki problem, nie zdałam już 6 razy oczywiście ze swojej winy, przez moje błędy zazwyczaj spowodowane ogromnym stresem. Ale dopiero ostatnio oprzytomniałam, że winą mogę obarczyć instruktora, który jazdy ze mną traktował jak wycieczki oraz załatwianie swoich spraw prywatnych, gdzie ja siedziałam pół godziny w aucie i na niego czekałam, a potem szybko do domu najprostszą trasą bo mój czas minął. Parę razy zwróciłam mu delikatnie uwagę na ten temat, w końcu zadzwoniłam do jego szefa, który nie zgodził się na zmiane instruktora(?!). W koncu zostało mi moze ze 2h do wyjezdzenia i wiecej sie do nich nie odezwałam i poszłam do innego instruktora, ten powiedział, że nabrałam złych nawyków, że nie potrafie jezdzic, po 7h jazd powiedział w koncu ze powinnam iść na kolejny egzamin, bo jeżdżę na tyle dobrze. Niestety kolejnych dwóch tez nie zdałam :/ Moja prośba - czy może mi ktoś polecić jakąś szkołę jazdy w Lublinie, w której instruktorzy potrafią nauczyć nawet taką siertokę jak ja? Bardzo mi na tym zależy, nie ukrywam, że jest mi potrzebny taki dokument. Postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę, wykupić 10h ale nie jestem z Lublina i nie mam też kogo się poradzić. Potrzebuję instruktora, który bedzie ze mną szczery i albo powie mi że mogę iść na następny egzamin, albo żebym dała sobię spokój. Dziękuję z góry za jakąkolwiek odpowiedź. M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...