Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zagra bez TVP. Nie będzie studia telewizyjnego w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
widać miłość katolicką w komentarzach, PISiory...
wuj z miłościa katolicką jak jebiemy za 1200 zł, gdzie za darmo tj. 500+ dostają więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Kurski dostał wytyczne z Torunia czy od rady starszych w szerokich pasach koloru amarantowego.TVN zrobi wielkie przedstawienie i relacje jak w koncercie Sylwestrowym przed Pałacem Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kupuje szpitalny sprzęt z demobilu a dzieciom co Im potrzeba na operację za granicą POkazuje figę.
Widziałeś ten sprzęt idioto, jak widziałeś swojego wacka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
120 tys dzieci i młodzież zbiera forsę do puszek od rana do nocy. I zamiast każdemu z Nich wręczyć 10 PLN bon na kawę, herbatę i pączka lub kanapkę to nigdy na taki gest nasi Jurcio nie poszedł. Za to ON i Jego świta jedzą piją i paradują w TVP. TVP winna do tej akcji zastosować taryfikator jak do innych akcji reklamowanych w TVP. Ciekawe, że w Judolandzie tylko 2 persony mają pozwolenie na zbiórkę pieniędzy. To Ochojska i Jurcio. A kraj ma rzekomo 38 mln luda. Do 2 stosują Konstytucję a  reszcie  Konstytucja ta nasi daje GWno.
Gówno żresz i gówno wiesz. Moje dzieciaki od kilkunastu lat kwestują na WOŚPie i ZAWSZE jest kawa, herbata i gorący poczęstunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pozwolę sobie przy okazji przypomnieć że pieniądze zebrane przez WOŚP w 2016 roku po odliczeniu działki dla "Fundacji" stanowiły minej niż jeden (!) procent funduszu przeznaczonego w budżecie na opieke zdrowotną. Kolejny problem jest taki że WOŚP kupuje wyłącznie sprzęt a tego w naszych szpitalach raczej nie brakuje i który z braku pieniędzu na normalną, codzienną działalność szpitali stoi nie używany w magazynach. Także WOŚP jest jedynie dla osób które raz w roku dadzą dychę i nakleją sobie serduszko uważąjąc że temat bycia "dobrym" i "ratującym chore dzieci" na najbliższe dwanaście miesięcy mają z głowy. A że przy okazji wiele osób z tego żyje jak pączki w maśle to już zupełnia inna kwestia.
Przejdź się po szpitalach i zobacz, a nie powtarzasz propagandę prezia malutkiego. Moje dziecko niejednokrotnie było leczone przy użyciu sprzętu zakupionego przez Orkiestrę. Twój mózg leży w magazynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak POkraki Ci co teraz POszli do sraki wygrywali wybory to głosowało na Sektę Pncernej Brzozy 42 % luda. Czyli 22% to debile. A z w 2015 r Ta debilna masa zmądrzała i dała POkrakom kopniaka w siedzenie. Musiał to być POtężny kopniak ( Perszerona ) bo minęło już 1,5 roku od wyborów a Korniszony płaczą jak bobry.Jak mało Jąkale to dajcie mu 4 x tyle co w tamtym roku i będzie ok.
Coś Ci się PO jebało. Widać, że znajomość zasad języka poszła w PiSdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszam się czytając i słuchając wypowiedzi języka miłości wg. niesioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze! Żaden prawdziwy Polak nie będzie kolaborował z reżimowymi mediami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wzruszam się czytając i słuchając wypowiedzi języka miłości wg. niesioła.
żebyś jeszcze pisał o tym samym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
for free napisał:
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Siebie nie masz co oddawać, bo nikt złamanego grosza nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiki z dupy można wyjąć żal żal proszę go nie obrażać a sam lepszy nie jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FUNDACJE MAJĄ TAKIE SAME PRAWA, TAK WIĘC DLACZEGO JEDNI MAJĄ PŁACIĆ ZA PROMOCJĘ IMPREZ W TELEWIZJI A TACY JAK OWSIAK MAJĄ MIEĆ TO ZA DARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...