Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Władza z tylnego siedzenia musi pokazywać kto tu rządzi...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gostek ze zdjęcia to taki lokalny szaman ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to,ze katolicy polscy zaczęli tracić wiarę w dotychczasowego Boga a zaczęła pod wpływem szamanów wyznawac inn e bozie i bóstwa.  Np trzech króli toż to fałsz o obluyda bo nigdy nigdzie nie było żadnych któli ani królików ani nawet żydka w żłobie. Ludzie potracili wiarę a teraz zostali wmotani w wiarę w królików i megasamy. mamona zwyciężyła choć papież Franciszek dwoi się i troi by stado zapędzić spowrotem do jednego BOga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to wszystko przypomina mi złotego cielca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to wszystko przypomina mi złotego cielca.
Boś głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie mamona rządzi to Budzik się cieszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wszelakoż uwaga ;kadzielnica powinna jednak ważyć tone lub dwie ,dla takich pociągowych osiołków rzadna to róznica ,i zbawienie dosięgnie szybciej ,zwłaszcza jak na nóżkę spadnie,o ile takie pochody mają coś wspólnego ze zbawieniem i o ile ktoś w takie głópstwa wierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo łatwo jest mówić źle o innych, lecz czy sami jesteśmy bez grzechu? Może lepiej modlić się o świętość nas wszystkich, a szczególnie kapłanów, bo gdyby ich nie było, to nie byłoby Najświętszej Ofiary Mszy Świętej, a wówczas i świat by przestał istnieć. Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich i przypominał o życiu wiecznym po śmierci na ziemi. Wybierajmy Pana Boga dopóki jest taka możliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto się przebierze za abp Wesołowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w radosnym korowodzie byłem, śpiewałem kolędy i stwierdziłem, że jest moc w narodzie. Wszyscy uśmiechnięci, radośni i pozytywnie nastawieni do życia. Wszyscy mogliśmy poczuć się królami, gdyż każdy kto wierzy, nosi koronę zbawienia :)  Widać jak bardzo ludziom są potrzebne takie radosne spotkania "w wierze". OLBRZYM SIĘ OBUDZIŁ. :D :D :D Pozdrawiam wszystkich uczestników Radosnego Korodowodu, a malkontentów i krytykantów zapraszam na kolejny. Król Grzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo łatwo jest mówić źle o innych, lecz czy sami jesteśmy bez grzechu? Może lepiej modlić się o świętość nas wszystkich, a szczególnie kapłanów, bo gdyby ich nie było, to nie byłoby Najświętszej Ofiary Mszy Świętej, a wówczas i świat by przestał istnieć. Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich i przypominał o życiu wiecznym po śmierci na ziemi. Wybierajmy Pana Boga dopóki jest taka możliwość.
to kolego pocieszyłeś zwłaszcza hindusów i chińczyków ...świat przestałby istnieć.... hoho masz gadane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...