Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz KITY 2013 w woj. lubelskim

Utworzony przez Przemysław Leniak, 2 stycznia 2014 r. o 16:08 Powrót do artykułu
zamiast proponować jakieś dziwne historie lepiej zapytalibyście ludzi co ich wkurwiło w 2013 mnie dla przykładu do stanu wrzenia doprowadziło zachowanie Hubeta Mącika i Aleksandra Wiącka i zdjęcie przez tych typów dekoracji świątecznych z Bramy krakowskiej to uznałbym co najmniej za KIT Grudnia 2013 ... inni lublinianie z pewnością mieliby swoje propozycje ... tymczasem wam się wydaje że ludzi tak bardzo interesują rodzinne awantury tego czy innego? co z was za prymitywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Sławomir Z. żenada roku on i jego córeczka. Z tego co mi wiadomo nie jest do końca prawdą że wszystko mu się upiekło ponieważ nowa pani prokurator zajęła się tą sprawą a wynik nie jest prawomocny, został także ukarany mandatem 1000zł za utrudnianie matce kontaktu z dzieckiem, teraz dziadkowie zajmują się tym małym a on ma go gdzieś i woli zajmować się swoją nową koleżanką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to takie Kitty? a skoro tak to czy aby nie w tym roku było kiedy jeden polityk oświadczył że nieprawdą jest jakoby jego córka bzykała się z księdzem? zdaje mi się że w tym ... możemy tez pogadać o tym jak się prowadzą dziennikarze a przede wszystkim dziennikarki dziennika albo moderatorka nasza dla przykładu idźmy na całość ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mecenasa co zaliczył teatr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kot mu wybiegł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego redakcja zablokowała głosowanie???  Nie można już zagłosować, a szkoda bo mój faworyt niezasłużenie przegrywa z sir Pruszkowskim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam głosowałem przeciwko Pruszkowksiemu, ale nie lubię jak ktoś komuś zagląda do kieszeni. Jeśli według regulaminu powinien dostać premię to choćby i 140 tys. zł zarabiał - premia się należy. Nie znam dobrze sprawy, ale powyżej nie ma żadnej informacji, żeby nie słusznie się domagał premii. Jest tylko adnotacja, że wystarczająco dużo zarabia by premii nie dostać.   Mój typ na Kity roku? Dziennik wschodni i jego cykl poświęcony odwoływanym lotom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelska prasa to kit i owszem ale chyba raczej dekady niz roku 3 redakcje niczym bliźnięta jednojajowe klepią tę sama propagandę na jedno kopyto całkiem tak jakby Hołda wszystkim dyktowała tekścidła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek to jest równy gość który wódki nie ma dość, córce kase obiecuje ona z nim publicznie knuje, lucek broni go wytrwale razem pije z nim gorzałe, brudy swe publicznie pierze,ja mu już w to nie uwierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący Rady Powiatu----------WSTYD JAK JASNA CHOLER.Jak taki bufon może pełnić taką funkcję?PSL kogo Wy tam trzymacie?Uważajcie,żeby Was nie sprzedał i zadużył jak GSSCH w NIEDRZWICY DUŻEJ.Mam nadzieję,że blondi też go powiezie rogacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka medialna na Przewodniczącego ze strony zwolenników zarosnietego zdzisia i garbatego rysia, którzy Przewodniczacemu nawet na szczudłach do pięt nie sięgają trawa. Rysiu powachaj dokładnie swoich smrodów, a póznie cudzych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka medialna na Przewodniczącego ze strony zwolenników zarosnietego zdzisia i garbatego rysia, którzy Przewodniczacemu nawet na szczudłach do pięt nie sięgają trawa. Rysiu powachaj dokładnie swoich smrodów, a póznie cudzych.
  Brawo prawdziwy strażak. Cała Polska walczy z pijakami i skutkami ich działania, (patrz ostatnio: Kamień Pomorski, Łódź) a w grajdołku Niedrzwica Duża wobec nie wylewającego za kołnierz przewodniczącego rady powiatu (2,4 ‰ po balandze w remizie w Borzechowie) kolesie stosują taryfę ulgową i obrażają wszystkich zachowujących trzeźwość i rozsądek obywateli. Czyżby prawdziwy „straszak”, pardon strażak chciał wszystkich zrównać do swojego wybitnego poziomu.     AA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka medialna na Przewodniczącego ze strony zwolenników zarosnietego zdzisia i garbatego rysia, .....
  Lepszy zarośnięty zdziś i garbaty ryś niż pijak i dziwkarz ROKU brzuchaty S. Zyś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KOALICJANT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golas nie dość, że garbaty to jeszcze śmierdzi od niego grubą babą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować przewodniczącemu plugawych obrońców i wyborców!!! Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie tak plugawych i śmierdzących jak pieski golasa!!! Nic dodać i ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podały media to w sprawie, o której piszecie Prezydent Pruszkowski ma po prostu rację. Przyznał to Sąd najpierw wydając nakaz zapłaty należnego  świadczenia, a  następnie podejmując wyrok. To jak to jest ? Kwestionujecie wyroki sądów pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan sławek to jakiś okropny burak ,cham i prostak a i lovelas jeszcze .uwaga po alkoholu szybko psuje się wątroba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek firmę likwiduje CBA inwigiluje, Edzio zatrudnił synalka, za to prawko dla kasi i grubaska. do zarządu też się dostał orion oskubany został
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...