Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierzmy Hity i Kity 2014. Głosuj w naszym plebiscycie

Utworzony przez momo, 2 stycznia 2015 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Pesel (oraz IQ) pozwala mi na samodzielne myślenie więc dlaczego nie mogę wybrać co z przedstawionych tematów jest "hitem" a co "kitem"?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seria "ostatnich" pożegnań Budki Suflera to Kita a nie Hit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza awansem Gornika do ekstraklasy (aczkolwiek wielkim hitem to nie było) reszta to same porazki(jak to redaktorek napisał -kity)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten plebiscyt to KIT. Nie ma szans zgłosić własnej propozycji. Lista KITów sporządzona jest tendencyjnie. Wg mnie brak perełek typu koszt opracowania przebudowy Placu litewskiego, Terenu Podzamcza, budowa pływalni z trybunami na 2000(?) itp. A już KITem dekady będzie dla mnie lotnisko które wszyscy wokół oklaskali a ja nadal uważam je za spełnienie subiektywnych ambicji byłego marszałka. Marszałek wyjechał do Brukseli, a dokładać do lotniska będzie trzeba z roku na rok coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle robić plebiscyt najpoczytniejszych tekstów? Przecież i tak ilość wyświetleń zależy od fantazyjnie brzmiących nagłówków... Hitem, to np. był listopadowy festiwal fantastyki na 7 tysięcy osób. Może powinni go w bieżącym roku zrobić na stadionie zamiast na targach lubelskich, to przynajmniej raz na jakiś czas nowa inwestycja wypełni się ludźmi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion jednocześnie hitem i kitem... Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...