Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętam Pana seetki plakacikow na kalinie tatarach ponikwodzie i pana kolegow z WP  a teraz chce pan podnosic ceny za takie cos? Zacznij pan od siebie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak Strażnik Miejski nie potrafi zdjąć plakatu wyborczego nie brudząc munduru to ja już nie wiem co on potrafi :( NIe jestem w stanie sobie nic prostszego wyobrazić. Niech ktoś coś zrobi z tym krajem i miastem bo już brak sił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliscie ze w Polsce to wchodza w zycie wszystki najgorsze ustawy a to co pachnie madroscia i dobrem dla ludzi Nigdy!!! Syf byl w wybory i syf bedzie bo to oni nami rzadza a nie My...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak Strażnik Miejski nie potrafi zdjąć plakatu wyborczego nie brudząc munduru to ja już nie wiem co on potrafi :( NIe jestem w stanie sobie nic prostszego wyobrazić. Niech ktoś coś zrobi z tym krajem i miastem bo już brak sił!
straznik miejski to umyslowy urzednik panstwowy od wypisywania mandatu w danym terenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy radni mają jednak rozum!!! brawa dla WL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie może miasto przestanie wyglądać jak śmietnik. POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta propozycja Wspólnego Lublina to strzał w dziesiątke   Oby radni tego klubu mieli więcej takich pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko banery Żuka i tego wypierdka "bez polityki jestem zerem" mają byc legalne? cóż... nie glosujcie na patofilię to nie bedziecie robieni w balona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propozycja Wspólnego Lublina wydaje się bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że ktoś w końcu chce się rozprawić z problemem plakatowania miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pobrudzić munduru ?! Super, teraz jak Cię będzie gonić straż miejska to uciekaj przez teren mocno zabrudzony a przestaną cię gonić. HEHEHE A ja zawsze myślałem że praca strażnika miejskiego to praca fizyczna a tu proszę primadonny od papierkowej roboty czyli pisania mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł jest ok. A co do wypowiedzi pana L.{ przecież pisuary, komuchy czy inne ruchy też mogą sobie baner wykupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wspołny Lublin, koniec smietnika na ulicach, trawnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Pana seetki plakacikow na kalinie tatarach ponikwodzie i pana kolegow z WP  a teraz chce pan podnosic ceny za takie cos? Zacznij pan od siebie! 
ale zauwaz ,że jako jedyni podniesli temat, inni się boją,że wybrani nie zostana, ci co maja zsługi dla miasta zostana wybrani, a Ci co nic nie ribi a... no cóż porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Pana seetki plakacikow na kalinie tatarach ponikwodzie i pana kolegow z WP  a teraz chce pan podnosic ceny za takie cos? Zacznij pan od siebie! 
wszytskich plakaty wisieli, wiec nie ma co się obuurzac z ztym skończyć. popoeram wspolny lublin, koniec ze smietnkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec ze śmietnkiem, ten  kto swoją praca udowodnił, że wartko na Niego głosować to ludzie go znają i zagłosują, nie potrzeba im plakatów. popieram Wspólny Lublin w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa jest jak najbardziej słuszna! Oby tym razem się udało przeforsować projekt... Dość już tych śmieci wszędzie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Pana seetki plakacikow na kalinie tatarach ponikwodzie i pana kolegow z WP  a teraz chce pan podnosic ceny za takie cos? Zacznij pan od siebie! 
Cyryl i co z tego? Grunt, że się opamiętał i chce coś z tym zrobić. Skoro Wspólny Lublin może zrezygnować z plakatów to inni też mogą.   Spoko inicjatywa. Uby się powiodła bo już dość tych wszechobecnych śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...