Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiesić za JAJA wszystkich samorządowców za brak świateł do skrętu w lewo!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich? Za jaja? Kobiety też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety w pierwszek kolejności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym skrzyżowaniu non stop są wypadki ! Poprzedni był w środę 5go stycznia. Niech ktoś ruszy du.pę i coś z tym zrobi. Ile jeszcze samochodów ma zostać rozbitych, ilu ludzi ma zostać rannych i zabitych, żeby w końcu ktoś się tym zajął?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK OBWODNICY LUBLINA, CORAZ WIĘCEJ TIRÓW W MIEŚCIE, CORAZ WIĘKSZE NATĘŻENIE RUCHU. AL. KRAŚNICKA JUŻ NIE "PRZENOSI" RUCHU TRANZYTOWEGO. A MIN. GRABARCZYK KPI SOBIE Z LUBELSZCZYZNY !!! ILE JESZCZE OSÓB MUSI ZGINĄĆ NA ULICACH LUBLINA, ABY BYŁA OBWODNICA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mam zginęła dzień po tym wypadku w szpitalu , jechała vw polo jako pasażer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Moja mam zginęła dzień po tym wypadku w szpitalu , jechała vw polo jako pasażer.
Ola wspólczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...