Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z miłości wynajął billboardy

Utworzony przez puszysta, 7 stycznia 2009 r. o 20:27 Powrót do artykułu
ale romantyczny koleś, na pewno pokochałby sadełko takiego dziubdziusia jak ja hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaleniec, ciekawe co powiesi za kilkanaście lat... Pewnie ją lub ostatecznie siebie, gdy już będzie miał dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten znany lublinianin to Palikot a ta dziewczyna to tak naprawdę chłopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba amant naogladał sie Teraz albo nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrość przez was przemawia i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fingerling napisał:
Ten znany lublinianin to Palikot a ta dziewczyna to tak naprawdę chłopak.
Ta dziewczyna to tak naprawdę inkasent gazowy, a ten facet, to Twoja Stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny .. ale na Boga dlaczego on się pozwala nazywać Kondzio.. i ten pretensjonalny podpis na zdjęciu Kondzio dla Pati
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wnikaj w napis...liczy się gest...jak dla mnie super pomysł...pozdrowienia dla Kondzia i Pati
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny gest Panowie, uczcie się, bo to dla większości kobiet jest cudowny prezent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej teraz jasne za co Pati tak go "kocha".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe , czy rozstanie tez tak bedzie afiszował, bo tak czy siak ono nastąpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham Forumowiczow i płaczę dzięki Wam ze śmiechu a za inkasenta i Twoją starą kocham na amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kocham Forumowiczow i płaczę dzięki Wam ze śmiechu a za inkasenta i Twoją starą kocham na amen!
Ten "znany lublinianin" to przecież Konrad (...) i jego 18 letnia panna, od razu widać że to prawdziwa miłość
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2009 r. o 09:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam bym nie chciała takiego wyznania miłości, no chyba że w którąś (dużą) rocznicę ślubu, a nie znajomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeździ damskim samochodem i ma małego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś nie potrafi okazać Miłości w normalny sposób, to dowalił bilbordy bo ma sare, a głupa baba się cieszy. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze wyliczyli, ile taka miłość kosztuje: kilka bilbordów, każdy po 7 stów/miesiąc + drugie tyle za zamontowanie. To ile kosztuje ta miłość w końcu, bo nie wiem, ile mam brać za swoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow jaka zazdrosc i zawisc. gratuluje polaczki oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walentynki się zbliżaja, zimno wszędzie, wszędzie wieje brakiem optymizmu no to taka "mała" rzecz a cieszy ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...