Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bzdura!!! oni mogą tylko usunąć oko, tak jak chcieli to zrobić temu małemu chłopcu co teraz jedzie do USA. głupi populizm....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszesz. Wszędzie zdarzają się pomyłki. A zastanów się ilu ludziom pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszesz. Wszędzie zdarzają się pomyłki. A zastanów się ilu ludziom pomogli.
nie wiem kilku? bo na więcej nie ma pewnie kasy z nfz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to wielkie osiągnięcie PO. Jeszcze większym jest to, ze mogą zrobić operację zaćmy za trzy lata od skierowania. Po co takie bzdurne artykuły. Propaganda lepsza niż za Gomułki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy będzie można sobie skorygowac wadę wzroku w Lublinie ? bo z tego co wiem to tylko w W-wie najbliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oczka Jasowi Karwowskiemu naprawić nie umieją  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Profesorze Żarnowski proszę najpierw uporządkować Izbę Przyjęć, bo czeka się kilka godzin na przyjęcie na Oddział.Przebieralnia jest tylko w jednym pomieszczeniu więc trzeba czekać.Na Oddziale od nowa oczekiwanie bo cała masa formalności i nigdy nie wiadomo czy operacja będzie tego samego dnia i o której.Nie pomoże najlepszy sprzęt jeśli nie ma dobrej organizacji, a wizyty poszpitalne to oddzielny temat również do uporządkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formalnosci i papiery to wymysla pan minister. Jak mają tylu pacjentow, to wiadomo, ze czasem trzeba poczekac, ja tez zawsze czekam, a mam chora siatkowke i czesto chodze na kontrole. Do dobrych lekarzy zawsze trzeba czekac, a jak sie Jaśnie Pani nie podoba, to sie lecz w prywatnych szpitalach, jest ich duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska Okulistyka nie specjalizuje się w chirurgii refrakcyjnej bo nie każdy ośrodek okulistyczny musi być taki sam. W Lublinie leczy się z powodzeniem wiele innych wad i chorób oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Nałęczowie można było skorygować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli robią dużo mniej niz Czesi przy granicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Lublina. Mam pytanie. Moja babcia dostała skierowanie do szpitala na badania do kliniki okulistycznej na chmielnej 1. Dzwonie tak już 2 dzień i nikt nie odbiera telefonu. Czy ktoś może wie na jakiej zasadzie oni tam rejestrują? Trzeba przyjechać i czekać?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
operacje zaćmy (katarakty) w czechach: ***oftex-opole.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałam sprzęt u Polandoptical. Zakupiłam u nich drobne przyrządy, meble okulistyczne, jak i przyzwoitej klasy urządzenia diagnostyczne. Uczciwy i rzetelny sprzedawca, godny polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii doboru urządzeń diagnostycznych okulistycznych również polecam Polandoptical. To dystrybutor sprzętu i urządzeń do diagnostyki okulistycznej. Oferują urządzenia, które są bezkonkurencyjne. Warto nawiązać współpracę. Sprzęt można wziąc w leasing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie klinika w Lublinie nie ma sobie równych to co potrafili zrobić z okiem mojego meza tam to mistrzostwo świata.nigdzie niestety przy bardzo dużych chęcią nikt nie dawał większych szans na nawet słabiutkie widzenie.w Lublinie na Chmielnej zrobili wszystko.maz spokojnie wraca do zdrowia i sił po tygodniu od operacji widzi znacznie więcej niż przed.a dodam że był po bardzo ciężkim urazie.z całego serca polecam zespół prof Rejdaka medycyna na najwyższym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co konkretnie w oku uszkodzone miał twój mąż po urazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...