Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął 17-letni Adam Ziajko z II LO

Utworzony przez Gość, 9 stycznia 2010 r. o 16:22 Powrót do artykułu
wygląda jak radiowóz transit :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie sprawy - 1. fotka to 10 x większy sukces poszukiwań 2. pogadać z nauczycielami i zapytać co tam się w szkole działo - poprawka nauczycieli g. obchodzi co się w szkole dzieje - pogadać z kolegami z klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem Adama. Stał w ilościu sztuk trzech pod komisariatem. Wiem, że zaginał chłopak, mam nadzieje że sie odnajdzie zdrowy szybko, ale dalibyście jego fotke, a nie jakiegoś starego transita...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODNAJDZIE SIĘ W MARSYLII???-przeprosi tatusia i mamusię ,że zapomniał poinformować o wyjeździe.RÓBTA CO CHCETA-czy nie jest to dzisiaj propagowana metoda wychowawcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków. Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Twojej wiadomości do szkoła poinformowała rodzinę ,że Adam nie pojawił sie na lekcjach i to dlatego, zę wszyscy się o Adama się martwią. Nie oceniaj środowiska, o którym nic nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img684.imageshack.us/img684/8276/adamziajko.jpg zdjęcie sprzed roku, ale lepsze takie niż żadne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków. Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.
Dokladnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dla Twojej wiadomości do szkoła poinformowała rodzinę ,że Adam nie pojawił sie na lekcjach i to dlatego, zę wszyscy się o Adama się martwią. Nie oceniaj środowiska, o którym nic nie wiesz.
A ja dużo wiem o tym środowisku i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o większości nauczycieli z tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków. Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.
To sprawa rodziny czy daje fotke czy nie!Najwyraźniej właścicielom psa bardziej zależy na odnalezieniu stworzenia dlatego dali także zdjecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mial problemy w szkole i w domu. Stoi za tym starszy mezczyzna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a coż to za tajemniczy starszy mężczyzna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzino Adama trzymaj się mocno ,życzę żeby Adam odnalazł się cały i zdrów. A piszącym komentarze życzę rozsądku i aby nie mieli takiej samej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajcie rodziców, bo wcale ich nie znacie!!!Adam nie był źle wychowywany i nie było to na zasadzie wychowywania rób co chcesz. Adam to miły i spokojny chłopak. Rodzinie zależy na odnalezieniu Adama,a to,że nie było zdjęcia to nie ich wina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle zdjęcia są publikowane nieco później. Najważniejsze było aby jak najszybciej dać znać wszystkim znajomym a do tego zdjęcie nie jest potrzebne. Ważny natomiast jest ich wybór. Z tym się nie ma co śpieszyć. Zawsze można je dodać. Po nich można stwierdzić nie dość jak wygląda ale też kim jest. Nie sądzę aby był źle wychowany, dobrze mu z oczu patrzy i widać że ma własne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko okey-odnalazł się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...