Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziobro zmieni prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie? Nikt nie chce przyjąć propozycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2017 r. o 07:28 Powrót do artykułu
PAN ZIOBRO NIECH ZAPROPONUJE TYM SĘDZIOM PODWYŻKĘ WYNAGRODZENIA.ZOBACZYMY KTÓRY SĘDZIA ZREZYGNUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako stary komunista , zawsze czytam sztandar ludu. Z komsomolskim pozdrowieniem redaktorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DON bo są zawsze przewidziane prawem środki odwoławcze. tak, tak. Tak piszą zupełni laicy. Jak nie wiesz co się dzieje w Lublinie to zamilknij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro z Kaczyńskim przejmują kontrolę nad Władzą Sądowniczą ! Państwo policyjne staje się faktem! Szkoda Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż trudno uwierzyć !!! kolejno od lewej: jerzy kożmiński (lewa ręka balcerowicza z lat 90-tych), edward gierek, małgorzata gelsdorf, aleksander kwaśniewski. - - ***wykop.pl/wpis/28354189/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun Ziobro! Jedziesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym sądzie jest takie bagno, że żaden uczciwy sędzia nie chce się podjąć sprzątania. Boja się o swoje życie nawet. Będzie afera jak w Krakowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Ziobro powinien zdymisjonować właśnie tą panią rzecznik,ona prowadząc moją sprawę odwoławczą nie dała mi się nawet bronić i to ma być sędzia,Pan minister powinien przyjrzeć się temu jak ta sędzia prowadziła sprawy,ja odczułam wrażenie ,że ta sędzina jest panem,Bogiem i carem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasta ebana boją się krat.Moja propozycja to jepopowicz gośka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam wszyscy do wymiany ze smiechem na sali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro arogancko przejmuje kontrolę nad sądami i niszczy zasadę niezawisłości sędziów. Witamy w państwie policyjnym! Szkoda Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest ,jak gówniarze mają za dużo pozwolone ,co te prącia.. z pisu sobie wyobrażają? że prl wróci? a kto ma być zsrr ? watykan? korea płn? na szczęscie jarkaczowi zdrowie szlag trafia ,a wtedy co innego we łbie siedzi i dawne zabawy przestają rajcować .chyba platfusy czekają na tę chwile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalka - ci uczciwi sędziowie boją się mafijnej nadzwyczajnej kasty która się " otorbiła " w strukturach lubelskiego sądownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejno od lewej: jerzy kożmiński (lewa ręka balcerowicza z lat 90-tych), edward gierek, małgorzata gelsdorf, aleksander kwaśniewski. --- ***wykop.pl/cdn/c3201142/comment_jz0gdqaynh5zbfztgxkyx7ytocza57xz,w400.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milewski - sędzia, który przez telefon udzielał tajnych informacji rzekomemu pracownikowi Kancelarii Premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysłowie ludowe na dziś: CO się odwlecze to nie uciecze. A tak w ogóle to jestem pod wrażeniem treści informatycznej w tym artykule. "Ustaliśmy nieoficjalnie..." Ciekawe z kim, bo sędziowie przecież mają ustawowy zakaz rozmów z dziennikarzami i skarżenia sie na warunki pracy. ". CZy może to było jak w rozmowie w POtopie Babinicz do Kuklinowskiwgo "Waćpan to jako poseł mówisz czy tak prywatnie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmawiają szefowi? To kopa w dupę i wyrzucić z zawodu, a emerytura 1200 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację : bo jak przyjmą propozycję Pana Ministra to koleś po fachu podkabluje to co jeszcze nie wyszło na jaw. Może to będzie gąska albo jakaś wiertarka a tak ręka rękę myje. Świeczki tylko są prawdziwe w rękach sędziów i pani sędziny SN. Reszta zakłamanie i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nadzwyczajna kasta" wierzga i kwiczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik stronniczo broni oczywiście sędziów.Jak zwykle u nich PIS robi dużo złego.Typowe zachowanie lewacko-niemieckiej prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...