Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Komu bije temu bije mnie nie bije żaden dzwon bo takiemu pijakowi jakie życie taki zgon,zgon,zgon".Pochowali go jak umieli,na poziomie jaki tam obowiązywał,więc nie widzę powodu do przeprowadzania jakiegoś procesu sądowego.Zwłoki nie zostały zbeszczeszczone,owinięte w dywan i złożone do wody... OK.Czyż zmarłych marynarzy na morzu nie składano do wody ? ........."A mnie wina wina dajcie i nade mną zaśpiewajcie............."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
"Komu bije temu bije mnie nie bije żaden dzwon bo takiemu pijakowi jakie życie taki zgon,zgon,zgon".Pochowali go jak umieli,na poziomie jaki tam obowiązywał,więc nie widzę powodu do przeprowadzania jakiegoś procesu sądowego.Zwłoki nie zostały zbeszczeszczone,owinięte w dywan i złożone do wody... OK.Czyż zmarłych marynarzy na morzu nie składano do wody ? ........."A mnie wina wina dajcie i nade mną zaśpiewajcie............."
P....sz jak potłuczony. Na szczęście nie Ty - bystrzycki marynarzu - ustanawiasz prawo w Polsce. Za to masz je przestrzegać jak my wszyscy i ci kompani tego pochowanego w dywanie - również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla żula* umrzeć w czasie libacji to taki sam zaszczyt jak dla Wikinga zginąć w czasie bitwy. * uprzedzam pełne oburzenia głosy - poszukajcie w archiwum DW jakiej profesji był ten człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Dla żula* umrzeć w czasie libacji to taki sam zaszczyt jak dla Wikinga zginąć w czasie bitwy. * uprzedzam pełne oburzenia głosy - poszukajcie w archiwum DW jakiej profesji był ten człowiek.
Ok żul nie żul ale skoro zmarł śmiercią naturalną po po co rudy ukrainiec krępował go i zawijał w dywan.Ale ściema a teraz rudy chodzi po wolności oczyszczony ze wszystkich zarzutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...