Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa dni wcześniej kupił BMW. Za ten manewr może stracić prawo jazdy [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2018 r. o 10:05 Powrót do artykułu
bolid mas wiejskich znowu w akcji, z burakiem na pokładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny idiota na drodze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wsiowe głąby zapominają że BMW ma napęd na tyle koła a jeszcze jak obok siedzi wiejska blachara to.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać gnojkowi i prawo jazdy, i tego grata z tylnym napędem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to Batman z wyżynnej :) brzydki Krzysio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego musisz wcześniej kontrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd, drift nie wyszedł, to nagle udaje że jedzie w przeciwnym kierunku hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah z jakies 3-4 lata temu mialem identyczną sytuacje w lublinie. stałem na skrzyzowaniu długosza z raclawickimi, i nagle na drifcie wchodzi w moją ulice (z racł. w długosza) Seicento...komiczna (bo seicento) i zarazem straszna sytuacja, bo mały bład i gosc uderzyłby we mnie. ale zachowal tor jazdy, i pojechał dalej ...oczywiscie to był jakis młody gosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrac zloma i zlicytowac. Debil do samochodu nie dorosl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 latek to duże dziecko,a BMW to symbol takich niedorozwojów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hahah z jakies 3-4 lata temu mialem identyczną sytuacje w lublinie. stałem na skrzyzowaniu długosza z raclawickimi, i nagle na drifcie wchodzi w moją ulice (z racł. w długosza) Seicento...komiczna (bo seicento) i zarazem straszna sytuacja, bo mały bład i gosc uderzyłby we mnie. ale zachowal tor jazdy, i pojechał dalej ...oczywiscie to był jakis młody gosc
 ciekawe czy jeszcze żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hahah z jakies 3-4 lata temu mialem identyczną sytuacje w lublinie. stałem na skrzyzowaniu długosza z raclawickimi, i nagle na drifcie wchodzi w moją ulice (z racł. w długosza) Seicento...komiczna (bo seicento) i zarazem straszna sytuacja, bo mały bład i gosc uderzyłby we mnie. ale zachowal tor jazdy, i pojechał dalej ...oczywiscie to był jakis młody gosc
 To mogła być moja babcia. Ona często swoim seicento w tym rejonie driftuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za małolata, maluchem na rondzie tak się szalało że 4 gumy piszczały. Tylu ludzi wymusza czy blokuje skrzyżowanie że ci z monitoringu nie nadążali by ze zgłoszeniami. Pokażcie takie sytuacje, kiedy ma się zielone i przez tłuków się stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczna patologia. Wieśniak w Bolidzie Młodzieży Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich Mankiewiczów za kierownicą jest coraz więcej. Niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha podejrzewam że większym zagrożeniem jest ten kapelusznik w tym renault czy co tam stało. Kolego z BMW fajny manerw:) fajnie fajnie :) tylko jak widzisz na torze gdzieś trzeba szlifwać umiejętności .Pozdro !:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet kierunki ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nagonkę robicie na kierowców BMW. W ostatniej chwili przypomniało mu się, że miał gaz zatankować bo na benzynie już jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trawię takich debili. To samo na osiedlu Kolejowa w Puławach, jak tylko spadnie śnieg to driftują szczury. Tylko patrzeć jak jakiś jełop rozwali komuś ogrodzenie, albo rozjedzie dziecko na chodnikku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debil. Jak ma za dużo energii, skierować do przekopania łopatą Mierzei Wiślanej, może umysł mu się rozjaśni. Co za debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...