Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta wyjeżdżała samochodem z garażu. Nagle usłyszała krzyk dziecka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Baba pewnie tylko panikowała, a chłop wziąłby lewarek i sam wydostałby malucha przed przyjazdem straży. Tym się różnimy, a nie jakieś równouprawnienie wg feministek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj, przejechałem 1,5 mln km bez wypadku, prawo jazdy A+B+C+CE , instruktor nauki jazdy, i jak cofam to : łeb w prawo łeb w lewo łeb do tyłu i jak jest ok to powoluśśśśśśśśśku cofam, zatrzymuję i powtórka jak wyżej, wniosek 5 krotnie przejechałbym dziecko , 2 krotnie rolkarzy, 3 rowerzystów. A tak jestem czysty. A damulka jak wsiada to świat do niej należy bo nauczyła sie naciskać gaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawić praw rodzicielskich, bachor do rodziny zastępczej. Lepiej teraz niż czekać na kolejny wybryk mamuśki. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do szer - a kretynka jak cofa to iphon w łapie, okulary na łbie, wsteczny i cegła , na pamięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest napisane ,że to babka opiekowała się dzieckiem w momencie gdy matka cofała więc chyba wiadomo kto zawinił...Szczęście w nieszczęściu wszystko dobrze się skończyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szer'a. Jesteś idealny, no prawie. Zapomniałeś o tzw. "martwym polu widzenia". Po za tym czy takiego malca będzie widać we wstecznym wewnętrznym lusterku?. Życzę ci by nie "zgubiła cię" rutyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie martwe pole Wyjeżdżając z garażu zawsze mam PSA na oku cały czas bo małe gów*o może wskoczyć pod auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...