Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody mężczyzna napadł na kobietę w Łukowie. Oni nie wahali się zareagować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2019 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Panowie - WIELKI SZACUN !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, na glebę łobuzów i złodziei!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podali dane i foto - bardzo mądrze :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze widzieć ich twarze. ;-);-);-);-) HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN Z BRÓDKĄ JEST JUŻ NA SNK SŁAWNY ;-) HA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPAKI ZA URSTOWANIE TOREBKI DOSTALI PO MISIU HA HA HA HA HHA HA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SNK Bandyty i PDW SZ.? Gimbazo i co teraz zrobisz z tym, że Wiesz jak wyglądają BOHATEROWIE dla TEJ KOBIETY ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA TYCH PANÓW ZA POMOC KOBIECIE I UJĘCIE BANDZIORA. SZKODA ŻE JESZCZE ICH DANYCH NIE OODALI I PESELU. UWAŻAM ŻE NAGRODA SIĘ NALEŻY, ALE W CISZY A NIE ZE ZDJĘCIAMI. TO CHCIAŁEM PRZEJAZAĆ POPRZEZ TROLLOWANIE I PISANIE GLUPICH KOMENTARZY DUŻĄ LITERĄ! I POD GŁUPIM NICKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobię? Pofratuluję tym panom ujęcia bandyty jak będę miał okazję. Jednak przez trollowe komentarze chciałem zwrócić uwagę, że nie powinno się z tego wyczynu robić szopki medialnej.  Tylko to chciałem przekazać, a że zwrócono uwagę na moje głupie komentarze, to bardzo dobrze. TO SĄ ŚWIADKOWIE A ŚWIADKÓW TRZEBA CHRONIĆ , a nie robić ceremonialne wręczanie misiów. TO CHCIAŁEM PRZRKAZAĆ TYLKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla tpeych Panów, ale mam wrażenie, że taka medialna sprawa może przysporzyć im więcej problemów, niż pożytku. Przecież mamy do czynienia tutaj z BANDZIOREM, który pobił kobietę i chciał ukraść jej torebkę. To nie jest zwyczajny złodziej cukierków w sklepie tylko BANDYTA!! BanDyta, któremu grozi 12 lat więzienia! Mam nadzieję, że to zwróci do refleksji zanim kolejny raz odstawi się szopkę medialną ze zdjęciami świadków przestępstwa zagrożonego do 12 lat więzienia podczas wręczania misiów. Zresztą nie tylko ja zwróciłem na to swoją uwagę. Na innym portalu Ci panowie byli wymienieni z imienia i nazwiska, ale całe szczęście szybko zostało to zmienione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...