Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ustąpiła pierwszeństwa. 18-latek na motocyklu uderzył w auto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2019 r. o 10:49 Powrót do artykułu
znowu nadęty 20-letni dzban w 20-letnim aŁdi; to jest specyficzna grupa społeczna ze specyficznym stanem umysłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedniku- zgodzę sie z tobą co do człowieka ale już nie grupa społeczna tu sie mylisz no i do ,,ałdi,,,otoż, mam 20 letnie audi  a-3  jeżdże nim juz 4 lat i nawe mandatu nie zaplaciłem nie mówiąc o kolizji /samochody posiadałem od 80 roku i bez kolizji czego tobie poprzedniku życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode i głupie Coraz więcej będzie wypadków z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Łukowie to jacyś ....ludzie mieszkają. Cały czas jakieś wypadki i morderstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktto i za co im prawka daje ???? Za piekne oczy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "kierującemu renault grozi grzywna" Ten to skąd się wziął? Motocyklista na Yamaha, kierująca w Audi. Kto pisał ten artykuł? Amator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca motocykla żyje czy poszedł na organy ? Kto teraz zwróci kobiecie za rozbity samochód ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuków i wszystko jasne!!LLU -Ludzie Lekko Upośledzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kobieta nawet jak nie ma pierwszeństwa to ma pierwszeństwo. Co będzie jak spotkają się dwa "pierwszeństwa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...