Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawie nigdy nie wychodzą z ośrodka, ale teraz mogą zwiedzić Kraków. Potrzebna pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2018 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Miła inicjatywa. Gdyby wycieczkę zrobiono do Sejmu to Wielgus spokojnie, by się dorzuciła. A w Krakowie i innych miastach Polski nie czuć dramatu tych co sądzą, że na Warszawie wszystko się kończy. Trochę dziwne, że wymagamy od przyjezdnych, by asymilowali się z nami, nie dając im na to szansy. Po Krakowie koniecznie powinni odwiedzić też Gniezno, Tatry i Bałtyk. Chociaż ja sam też nigdy morza nie widziałem i... jakoś żyję ;) Jesteśmy naprawdę bidnym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak dla Polskich dzieci z domu dziecka na wycieczkę zbierać one też nigdzie nie były (wiem bo sam z takiego domu jestem) dla swoich chętnie się dołoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...