Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody jak domino. 18-latek spowodował kolizję pięciu aut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 14:34 Powrót do artykułu
laweta na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś czytałem na forum, że takie szofery są bardzo doświadczone- zwłaszcza za kierownicą starego bmw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi co takiego? Ja mam prawojazdy juz 5 lat i tez czasem mi sie myli gaz z hamulcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Noi co takiego? Ja mam prawojazdy juz 5 lat i tez czasem mi sie myli gaz z hamulcem.----. Badania psychotechniczne są ci potrzebne. Takie pomyłki ,to tak jak gdyby zamiast gasić ogień wodą- gasisz benzyną stojącą obok. To też nic takiego!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego od razu zabierać prawo jazdy??? Jakim prawem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytka mająca 20 lat i 2 (słownie:dwa) miesiące prawo jazdy pędziła jak pirat wyprzedzając w zimie na podwójnej ciągłej, na wzniesieniu, przy śliskiej jezdni i padającym śniegu uderzyła w nas czołowo (nie było gdzie uciekać, bo z prawej skarpa, z lewej inne auta). nasze 4-letnie auto do kasacji, trzy osoby do szpitala, a prokurator w Krasnymstawie wystąpił o umorzenie sprawy!!! W sumie otrzymała karę: jeden tysiąc złotych. Nie zabrano jej prawa jazdy. Popatrzcie ile wypadków śmiertelnych jest w rejonie Krasnegostawu przez takie działania... Jeśli następnym razem ta młoda bandytka. rozzuchwalona takim pseudowymiarem pseudosprawiedliwości i pseudokarą skasuje auto i rodzinę prokuratora albo sędziego, ciekawe jak wówczas będzie odpowiadała... Opamiętania życzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego co mu się myli. uważaj bo jak ktoś na płocie napisze pi ... da,  to jak ci sie pomyli będziesz przez tydzień drzazgi z ***a wyciągał niedorobie wiejskiej lochy.  sam chyba też przez pomyłkę zostałeś wysrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytka mająca 20 lat i 2 (słownie:dwa) miesiące prawo jazdy pędziła jak pirat wyprzedzając w zimie na podwójnej ciągłej, na wzniesieniu, przy śliskiej jezdni i padającym śniegu uderzyła w nas czołowo".................. CIEKAWE JAK SIĘ NAZYWAŁA? MÓJ MĄŻ TEŻ JEST NIE DO RUSZENIA. MA W RODZINIE ZNANEGO PROKURATORA. I TYLE W TYM TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagapić się ludzka rzecz. Jaka utrata uprawnień? Nikt nie ma orażeń. Zwykła kolizja. Mandat, 6 punktów i spadaj przemyśleć sprawę. A ten  z czerwonego auta mandacik dostał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten w czerwonym aucie też powinien dostać mandat za blokowanie skrzyżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...