Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszedł na tory, nie reagował na sygnały. 62-latek śmiertelnie potrącony przez pociąg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2019 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech póżniej ewentualnie sąd zleci z jaką prędkością wszedł na tory ów nieszczęśnik, świeć Panie nad jego duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkoda mi samo bujców i pijaków ale w takich wypadkach strasznie żal mi maszynistów,żyją z pientnem do konca życia a te kilka sekund przed uderzeniem jest jak wieczność i mają śfiadomość że nic nie są w stanie zrobić a potem są jeszcze włuczeni po sądach.nie wdzięczny i odpowiedzialny zawód z bardzo dużą porcją ryzyka że jakiś idyjota wyskoczy na czoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałwanów co nie znają ojczystego języka powinno się przywiązywać do torów. (Po uprzednim pozbawieniu obywatelstwa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "olo stacja": a mnie jest bardzo żal analfabetów bo to psychopaci, prymitywy i pozbawieni empatii imbecyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowacka lokomotywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widać po prostu nie chciał żyć to sobie odebrał życie w tym kochanym kraju, bo już 500 plus pewnie mu się nie należało, emerytura plus też nie, a może jeszcze miał przepracowane ok. 40 lat i na starość nie miał pracy, bo starych nie przyjmują i z czego miał żyć i co miał zrobić, wybrał jedyną słuszną drogę. Ja np. dopracowałem do emerytury i mam na chleb aby nie zdechnąć z głodu, ale jak zaniemogę to przecież nie będzie mnie stać na wynajęcie opieki tak jak w niemczech za swoją 45 letnią pracę i rozważam, że gdy zajdzie taka potrzeba to będę zmuszony tak narozrabiać aby mnie zamknęli do więzienia i dopiero tam będę miał zapewnioną opiekę. Nie chciałbym kogoś niewinnego skrzywdzić, siedzę i myślę jak tu w razie czego skrzywdzić państwo, bo ono mnie skrzywdziło dając jałmużnę a nie emeryturę po tylu latach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...