Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowe miasto w Lubelskiem. Mieszkańcy się cieszą. "To dla nas duża szansa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 18:37 Powrót do artykułu
Z tego co mi wiadomo a wiadomo bardzo dobrze to mieszkańcy nie są zadowoleni z tego pomysłu a tutaj chodzi tylko o p. Kapicę któremu już nie odpowiada stołek Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę jeszcze trochę i lubelskie będzie zurbanizowane niczym Japonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba lepiej być Burmistrzem, niż Wójtem, pięniążki, pieniązki i jeszcze raz pieniążki tylko o to chodzi p. Kapicy...ciekawe czemu podpisy pod referendum były zbierane głównie po okolicznych wsiach, a nie w Józefowie,który to powinni decydować o nadani upraw miejskich...także Panu K.. już podziękujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa pyszne jabłka... ostatnio jedno leżałou mnie w koszyku prawie miesiąc... nie zgniło... Nie chcę myśleć czym było nafaszerowane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Józefów został założony w 1687 roku przez kasztelana krakowskiego Andrzeja Potockiego na gruntach wsi Kolczyn jako miasto na prawie magdeburskim. Nazwa pochodzi od imienia jednego z synów kasztelana. Miasto otrzymało przywileje zatwierdzone przez króla Jana III Sobieskiego: organizowania targów w niedziele i czwartki (czwartkowe targi są tradycją do dziś) oraz dużych jarmarków pięć razy w roku. Mieszczanie józefowscy otrzymali także prawo wyrobu wódki i piwa. W połowie XIX wieku w Józefowie było 31 budynków murowanych i 13 drewnianych, a wśród budowli wyróżniał się jednopiętrowy ratusz z charakterystyczną wieżą, który nie zachował się jednak do dzisiejszych czasów. Represje po klęsce powstania styczniowego doprowadziły do utraty praw miejskich w 1868 roku." koniec cytatu. Panie Puzio! Czy mam to zgłosić do prokuratury? Jest to tzw. plagiat. Jeśli cytuje się jakiś artykuł, to podaje się źródło, czas dostępu itd. Pan nie raczył nawet wstawić cudzysłów, choć nie jest to sparafrazowane, lecz bezczelnie "kopiuj wklej, roboty mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niby jaka z tego korzyś dla mieszkańców ? z czego się cieszyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytałem tytuł i ciśnienie mi ***yło - myślałem, że Łenczna albo chamburk. ufff na szczęście nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięcko korzystaj z wakacji bo jeszcze tylko miesiąc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Premier Beata Szydło już podpisał rozporządzenie w tej sprawie" - a było tak jakoś inaczej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mieszkańcy Józefowa cieszą się do końca,bo mieszkańcy miast nie zawsze się cieszą,a to z tytułu podatków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy że wiocha ma stu paru mieszkańców..dwa sklepy...dwa lokale na piwko..przystanek autobusowy i juz może się nazywać miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikipedia : Józefów nad Wisłą - liczba ludności 964 osoby (dane z 2011 r.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że już po referendum. Wystarczyłoby zapytać w Rejowcu o ile bardziej mieszkańcy tego miasta są od stycznia szczęśliwi. Ile się zmieniło na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŃCY JÓZEFOWA TO IDIOCI SŁUCHAJĄCYCH URZĘDNIKÓW.ZAPISZCIE SOBIE JAKIE KWOTY PONOSILIŚCIE NIE BĘDĄC MIASTEM A JAKIE KWOTY BĘDZIECIE PONOSIĆ BĘDĄC MIASTEM.SKĄD NARAZ WEZMĄ SIĘ PIENIĄDZE NA BURMISTRZA,RADĘ MIASTA,POWIĘKSZENIU URZĘDNIKÓW W MAGISTRACIE ITP .NIE WSPOMNĘ O POWYŻKACH WSZYSTKIEGO ŻEBY TO NIBY MIASTO UTRZYMAĆ. CO GŁUPIEMU PO ROZUMIE JAK GO NIE UMIE USZANOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwę mieszkańców miejscowości piszemy małą literą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto ha ha ha głupie ambicje władz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy samchod wojta słuzbowy zmiana statusu miejscowosci najwieksza gaża samorzadowca aby ludziom żyło sie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pieprzyć o represjach po Powstaniu, w przypadku małych miast jak Józefów decydowały względy ekonomiczne. Jak "miasto" miało 100 mieszkańców, to ludzi nie stać było na utrzymywanie burmistrza i sami prosili, by miasto zamienić na osadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...