Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brand Music Club zamknięty po awanturze. Imprezy odwołane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Ten klub to jedna wielka patologia naćpana młodzież naćpani ochroniarze niech zamkną to dla dobra innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona warta ludzi którzy tam przebywają, banda debili, na***ych 16latkow, i goryli, którzy zamiast mózgu mają cegłę we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniesło ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby idiotom nie chcialo sie na***ać na srodku sali gdzie wszyscy sie dobrze bawili nie byłoby awantury z ochroniarzami, proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć tą obore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć i zaorać. Taką mam koncepcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić bydło przyjeżdzają i urządzają awantury napinacze brawo dla ochrony mam nadzieje ze to wy conajmniej zostaniecie przeproszeni oficjalnie za te artykuły o "skatowaniu " ***e "portale 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nigdy nie bylo normalnej ochrony tylko jakies nacpane typy co każdego zaczepiaja widziałem akcję co się rzucali nawet na takiego chudzine  co by to palcem zdmuchnal że tam jeszcze nikt nie zginął przy tak po***ych ochroniarzach albo wezmą normalna ochronę albo ktoś tam zginie bo tam jest co trochę coś i nikt później nie wierzy gościom tylko ochronie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarz po coś jest. Gawiedź przychodzi aby się wyżyć, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Powiśla a dokładnie Lazisk stanowczo protestuje. Zostanie mi tylko Ziliun. Tak miolem zawsze wybór a tera nie wim co pocznę. Te z Wilkowa to dały Świniom jeść obrzudzily i wszystko im jedno było gdzie pojechały a Jo zawsze miolem sentyment do Branda. Mum nadzieje ze Były Starosta Z PSL zainterweniuje bo tak być nie może. Musi nawciungaly się Vizira i zaczęły wariować i bitka. Bez psycyny by baby nie uderzul musiała skikoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć i zaorać. Taką mam koncepcję.[/quote]  
Zburzyć i zaorać. Taką mam koncepcję.
[quote]Zamknąć tą obore
  Z taką hamerykańską nazwą nie może być obora.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bardzo, że większość komentujących tam nie była. A gaz rozpylili imprezowicze i od tego się zaczęło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nikt nie napisze, że najpierw ochrona rozdzielała naćpanych kretynów i kretynki zilionu, które tarzały się po podłodze  Ochrona się bardzo dobrze zachowała. Powinna wam wszystkim te pałki w tyłki włożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę Brand i Zilion to jedna wielka obora i tu i tam trzymali świnie. Tam się tylko bawią te kocopoly z Wilkowa Karczmisk Józefowa i Lazisk. I Te żydy z Belzyc i Chodla. Młode suczki dają w okolicznych lasach pojedzie w poniedziałek na targ do Opola wystroi się jak Afgańska striptizerka i szaleją wiesniary. Podajcie mi imię i Nazwisko jakiejś ładnej dziewczyny z Wilkowa?? Nie podacie bo ładnych tam nie ma. Tam najbardziej ucierpieli po awarii w Czarnobylu. Zamknąć jeden i drugi klub i trzymać świnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem "prowokacja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nie ma już dobrych klubów na poziomie na pewno nie w lubelskim i to bez znaczenia czy sam Lublin czy okoliczne miejscowości. Jeden wielki lans bans i łażenie robienie sobie zdjęć zamiast zabawy lub szukanie zaczepki. Choć wiadomo że tych ostatnich od zaczepki wszędzie pełno tego się nie wyeliminuje bo i za moich czasów (15 lat wstecz) takie coś było ale kiedyś to były imprezy się wchodziło na parkiet o 21 a schodziło o 4 rano. Dziewczyny to były dziewczyny a nie obecne patałajstwo, z wyglądem manekina lub wiecznego Halloween
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co w tym dziwnego? lokal dla umysłowych wieśniaków to i poziom odpowiedni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie mają chore myślenie zobaczą na zdjęciu ochroniarza z pałką i myślą ze to oprawcy ze katują gwałcą na imprezie :D  dlaczego każdy nie wypowie sie na temat ten że bójkę rozpoczeli klubowicze a gdy ochrona do nich ruszyła to jeszcze do nich  podskakiwała :D to co ma robić ochroniarz jak sie na niego rzuca kilka osób ? ma stać i sie patrzeć jak go okładają ? poza tym  kto z klubowiczy nosi granaty gazowe do klubu ? wy wszyscy myślicie ze to przypadek ? :D ŻENADA :D . Ochrona zachowała się  dobrze chciała rozgonić toważystwo robiące gówno na balecie to im sie oberwało w trakcie bójki klubowiczy z ochroniarzami na 100 procent jakieś szlochające typiary że ochroniaż bije jego chłopaka ruszyło na pomoc :D dostała pewnie ogłuszacza przypadkiem bo  podlazła do chłopaka i wielkie mi KATOWANIE IMPREZOWICZÓW :D. To jest tylko i wyłącznie wina klubowiczy nic więcej zrobili dym dostali za swoje. I tak jest wszędzie :D. Konkurencja nie śpi :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa zamiast bronić i dbać o bezpieczeństwo klubu i klubowiczów to ich na***ali przesada w c*** powinni oni tak dostać w pizde a nie dziewczyny przesada w c***!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bym te żulionowiczki na sybir pociągami wywiózł:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...