Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedyna szansa dla 4-latki z Poniatowej to leczenie w Meksyku. Ma guza mózgu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 14:18 Powrót do artykułu
A skąd meksykanie mają cudiwny lek na raka mózgu? Czy ktoś nie wykorztstuje zrospaczonych rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jedyny. Jest JEZUS WSZECHMOGĄCY - ale do NIEGO i tylko do NIEGO trzeba przyjść a nie do Marii, nie do tzw świętych, nie do aniołów itd - bo ON nie odda chwały komuś innemu. Malutkie dzieci mają obietnicę zmartwychwstania w 1000 letnim królestwie Chrystusa, ale będę się modlił za Nicolą o uzdrowienie. BÓG może uzdrowić to co niemożliwe dla ludzi - ale śmierć nie jest końcem... " Ja, Pan, a takie jest moje imię, nie oddam mojej czci nikomu ani mojej chwały bałwanom " - Izajasz 42:8 Biblia Warszawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczenie w Meksyku??? Żal mi Nikoli, ale w Meksyku mają takie cudowne metody?? Jakoś mi to bujdą pachnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w Meksyku jest klinika która leczy z powodzeniem glejaki... Wiem że komuś to nie mieści się w głowie ale tak jest. W polsce jesteśmy 100 lat za murzynami z opieką medyczną niestety, w wielu przypadkach tylko leczenie paliatywne wchodzi w grę a w inych krajach jakoś można pomóc.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce przeprowadzono z powodzeniem 2 operacje w ten sam sposób, który wykorzystuje klinika w Meksyku. Roznica jest taka, ze jesteśmy w UE i żeby wykonywać takie operacje musi być wykonane badanie kliniczne, które trwa 6-12 miesięcy, zanim operacje będzie można legalnie wykonywać w kraju. Meksyk nie potrzebuje takich restrykcji, wiec kosza kase będąc pionierem w takich operacjach. Leczenie polega na atakowaniu lekami raka poprzez tętnice udowa bezposrednio do jego lokalizacji w mózgu, wszystko pod kontrola tomografu komputerowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj są jacyś trzeźwo myślący ludzie na tym forum, bo na wspólnocie opolskiej to straszne ograniczenie umysłowe panuje. Jakiś typ ciągle chrzani, że witaminy I zioła, czy wogóle inne poza proceduralne metody są szarlatanerią.  Oglądaliście może filmy pt Plaga na YT są podtytuły Rak ? Ciekawe rzeczy prawią a przynajmniej warto zerknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus jest jedyną drogą i prawdą. Amen. Pozdrawiam brata w wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd meksykanie mają cudiwny lek na raka mózgu? Czy ktoś nie wykorztstuje zrospaczonych rodziców?
 Ja nie wiem co oni konkretnie tam robią, ale wiem, że jest wiele terapii eksperymentalnych, które zabierają lata zanim dostaną dopuszczone do powszechnego zastosowania. Tak więc jest szansa, że w Meksyku jest mniej przeszkód i stosują coś co na razie gdzie indziej jest nie dozwolone. Zobacz sobie to wideo (sprzed 2 i pół roku): ***s://***youtube.com/watch?v=n3HWoWYD7Iw Ciągle ta terapia nie jest powszechnie dostępna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...