Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I na taką osobą głosowało aż 400 osób !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za oszukanie i zajumanie 160 tysi. rok w zawiasach i 2 tysi Superrr! Nie wie kto, gdzie by można co wyłudzić, potrzebna mi kasa, dużo kasy??Za przeklejenie w sklepie naklejki na inny produkt, uczeń w sklepie stanął przed tą samą temidią w wersji 8 lat kiblowania na koju i usługi grypserom. Ale to nie był radny i nie inna namaszczona kasta o lepkich łapach. Przykładna to kara i prawożontna, brawo temidia i Ziobrowe prekuratory. $$rwa $$rwie łeba nie urwie. Onegdaj obcinano publicznym złodziejaszkom łapę i wypalano znamię na czole, by każdy widział że ukradł i co ukradł. Ale wtedy nie było radnych i było nieprawożontnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin P – członek PO; zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP , kandydat na wójta Gminy Józefów , nie mam więcej pytań. Taki protoplasta tego MARCINA od AMBERGOLD? - OK, nie pastwmy się więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a propos ARiMR - gdzie schował się hetman z zsl ? Cieplutkie ojrusy w Brukseli przytula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin P – członek PO; zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP , kandydat na wójta Gminy Józefów , nie mam więcej pytań. Taki protoplasta  tego MARCINA od AMBERGOLD? - OK, nie pastwmy się więcej :)
 Taki biedak... z tym że on jest oskarżony, a nie jak don orelone niemytapala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin P – członek PO; zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP , kandydat na wójta Gminy Józefów , nie mam więcej pytań. Taki protoplasta  tego MARCINA od AMBERGOLD? - OK, nie pastwmy się więcej :)
 Opole do Pcimia się nie umywa bo tam krawcowa z pensją 1.5 tyś uskłada prawie milion złotych i cicho sza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a propos ARiMR - gdzie schował się hetman z zsl ? Cieplutkie ojrusy w Brukseli przytula?
 Że on siedzi w Brukseli to w zasadzie nikogo nie dziwi ,ale tacy eurosceptycy jak Brudziński ,Jaki ,Zalewska ,Kępa Mazurek , Szydło itp. że tam są i biorą kasę to jest żenujące .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...