Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małżeńska kłótnia skończyła się tragedią. Żona w kałuży krwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Do czego potrafia doprowadzic facetow zle kobiety. Wymagania miala ale czy sama cos soba reprezentowala, tj. miala dobra figure, zacna klate czy piczke? Wowczas moglaby cos od faceta wymagac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedłem od takiej dwa lata temu,nie wytrzymałem,modlitwa i wiara pomogła mi w tym,dziś pewnie i ja siedział bym na ławie oskarżonych o ona skończyła by podobnie jak tamta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego potrafia doprowadzic facetow zle kobiety. Wymagania miala ale czy sama cos soba reprezentowala, tj. miala dobra figure, zacna klate czy piczke? Wowczas moglaby cos od faceta wymagac.
 O dciebie można wymagac co najwyżej, zebyś nie sikał na dywan. Do kobiet dla własnego dobra nawet nie podchodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba spokoju mężowi nie dawała, że mało zarabia? a ciekawe ile sama przynosiła co miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UNIEWINNIĆ CHŁOPA !!!! Nic złego nie zrobił w moim mniemaniu skoro był męczony przez nią psychicznie, do ego ona rzuciła się na niego z nożem to działał w samoobronie !!!! Mam nadzieje że znajdzie się dobry prawnik który go z tego wyciągnie bo przez tą szm....ę zniszczył sobie chłopina życie...Tu nawet powinna powstać jakaś zrzutka mająca na celu opłacenie dobrego prawnika, mi go osobiście bardzo szkoda i uważam że jest NIEWINNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną charakterem babę , zniszczyła mnie psychicznie po mimo źe to ja byłem koniem pociągowym i motorem w rodzinie , ale mój charakter oraz doświadczenie źyciowe kazało zostawić tego człowieka .Czekałem aź dzieci się usamodzielnią bo to była moja odpowiedzialność za ich los .Mogłem się mścić i odwdzięczać bo jestem z tych co nie pękają , ale wybrałem wolność i zostawiłem gada zostawiając jej wszystko.A mogłem skończyć tak jak ten gościo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miałem podobną charakterem babę , zniszczyła mnie psychicznie po mimo źe to ja byłem koniem pociągowym i motorem w rodzinie , ale mój charakter oraz doświadczenie źyciowe kazało zostawić tego człowieka .Czekałem aź dzieci się usamodzielnią bo to była moja odpowiedzialność za ich los .Mogłem się mścić i odwdzięczać bo jestem z tych co nie pękają , ale wybrałem wolność i zostawiłem gada zostawiając jej wszystko.A mogłem skończyć tak jak ten gościo." Brawo TY, z jednej strony nie powinno się zostawiać osoby której się przysięgało, ale lepsze to niż takie zakończenie. Lepiej zostać wolnym bez niczego i żyć niż przekreślić wszystko co się miało. Grzegorz stracił nie tylko dobytek ale i życie. Psychicznie będzie mu bardzo cieżko z tym co zrobił i jeszcze że skrzywdził swoje dziecko odbierając mu oboje rodziców. Dla mnie to by była masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odszedłem od takiej dwa lata temu,nie wytrzymałem,modlitwa i wiara pomogła mi w tym,dziś pewnie i ja siedział bym na ławie oskarżonych o ona skończyła by podobnie jak tamta " Uważam że dobrze zrobiłeś, ale zastanawia mnie jedno. Jak sobie to w głowie poukładałeś? Modlitwa i wiara pomogła Ci, ale przysięgałeś jej zapewne przed Bogiem że nie zostawisz jej do śmierci? Starałeś się wybrać mniejsze zło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie znamy wersji drugiej strony, tak łatwo osądzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co drugi związek ma takie jazdy, ciagle tylko kasa kasa zapierdlaj bo Ci dupy nie dam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedłem od takiej lochy - prawie mnie wykończyła - już nie chce myśleć jak blisko byłem. Tragedia. 3 lata dochodziłem do siebie żeby uwierzyć w siebie. Że dam rade, że jestem człowiekiem . Toksyczna suka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony nie ma co się dziwić. Facet zarabiał utrzymywał co prawda łaski nie robił. Ale musiał słuchać że ciągle mało i mało nie doceniała . Psycha mu siadła bo ileż można słuchać mimo starań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...