Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odmówiła przyjęcia pijanego i chorego pacjenta. Sprawą zajęła się prokuratura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
klauzula sumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak pijaków w pierwszej kolejności ratować.... chleją całymi dniami, zataczają się, mają w *** swoje rodziny, nie dbają o swoje zdrowie i jeszcze takich ratować i leczyć. Normalny człowiek gdy potrzebuje pomocy często jej nie otrzymuje albo musi czekać A takich to od razu ratować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy redaktorzyny nauczycie się w końcu że w pogotowiu nie ma sanitariuszy!!! są Ratownicy Medyczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny przypadek miałam ok miesiąca temu, na ulicy Unickiej leżał człowiek, być może pijany ale dzwoniąc na 112 a później rozmawiając z dyspozytorką z pogotowia, zgłaszając fakt, że ktoś być może potrzebuje pomocy, usłyszałam, że taki przypadek Panią przyjmująca zgłoszenie nie interesuje, ponieważ, jest to ruchliwa droga, a ja jestem jedyna, która zgłasza problem. Nikt więcej nie dzwonił, więc dyspozytorka uznała, ze to nie jest problem.I zakończyłam rozmowę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słucham ?? pacjent jest chory, ale chleje na umór! ma w d# swoje własne zdtrowie:D hah z ukaraniem lekarki to chyba jakiś żart?!! kobieta postąpiła słusznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dr nie ma pojęcia zielonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy policjant wie lepiej czy ktoś jest chory, czy pijany? A może wiejskie policjanty chcą się odegrać na lekarce? Może im zwolnienia nie dała? Wieśniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to był znajomy pana gentelmena ,albo ktoś z rodziny lub informator że się tak bardzo zainteresował tym kolesiem.napewno.przeciez policja z Poniatowej i Opola wie kto i gdzie pije i jakie kto ma zdrowie i kał po winie.wystarczy że obcy pije w Opolu pod sklepem i wjazd i pijaki opolskie się rozchodzą a nowy 100zl.i kolegów nie ma.gosc z zlotowa i Piły napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne uwagi i pochwaly to zachowanie tylko szkoda że nie widzą jak obojętnie przejeżdżają obok sklepu w Opolu gdzie piją na ich kamerach co widzą na komendzie bo kamera na zurcie. Tego to nie widzą .tacy dobrzy to czemu w mojej sprawie gdzie mi mienie zniszczono 04.02.2018 niezabezpieczyli monitoringu .detektywi się z was śmieją pamiętajcie o tym że oni zabezpieczyli i was mają i kręcony o was i o tej sprawie jest reportaż.napisal gość z Piły i zlotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zmarł po interwencji policji byłby wielki alarm.Człowiek pijany nie przestaje być człowiekiem. Nikomu nie chce się takim zajmować to już inna sprawa.Patrząc na zachowanie ratowników pomyślałam, że to sanitariaty. Ratownik wiedziały jak się zachować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że sanitariusze odeszli razem z milicjantami.... Wstyd panowie mundurowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli ratownicy czy sanitariusze z lekarką a może wzywała milicja panie pismaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość był łaskawie obsługiwany już 16(!!!) razy przez ZRM i za każdym razem był na bani. Bardzo dobrze, że w cholere go zostawili. Karetka to nie taksówka dla pijaków. A za nazwanie ratowników medycznych "sanitariuszami" autor artykułu powinien dostać po mordzie za wprowadzanie społeczeństwa w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oceniajcie--lekarz owszem ma służyć ludziom,ale jakby ktokolwiek z was posiedział na izbie przyjęć szpitala--zobaczycie ze łóżka w 40-60% zajmują ---- piajki -żule --z delirą --tacy zajmuja tylko miejsce -- przychodza jak do hotelu -zostają obsłużeni,odwszeni i umyci --- kroplówka do wytrzeźwienia i tak co drugi dzień a w zimie codziennie--- smród taki że, aż skręca i w takich warunkach pracują ludzie ,którzy uczyli sie całe życie...ja bym sie nie zamieniła!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma słow na takich... Znam parkę, do której przynajmniej raz w miesiącu przyjeżdża karetka, zabieraja na szpital a po kroplówce uciekają ze szpitala, on to przynajmniej ma renyę, ona nie ubezpieczona. I kto za to płaci? Taki element powinien być obciążony kosztami. Dla porownania do sąsiadki córki, ktora miala zapasc po szczepieniu karetka jechała 15 minut, do meneli 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanitariusze umarli śmiercią naturalną. Nie ośmieszajcie się wymawiając tą nazwę. Już dawno nie jeżdżą w karetkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...