Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A skąd Ty wiesz co doktorka powiedziała byłaś tam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda izba przyjęć to tragedia. Sama trafiłam tam z 40 stopniowa gorączka i bólem brzucha który odbierał myślenie. Kazano położyć mi się na leżące i dano nospe. Dodam ze liczę się przewlekłe na poważną chorobę. Ból nasilal się o czym maz informował ale Pani doktor była zajęta oglądaniem polknietych przez więźnia szczypcow do paznokci. Gdzie nie był on jej pacjentem tylko chirurgi w opolu a przyjechał na zdj bo tam aparat ni działał.Mąż zabrał mnie na własną rękę do Lublina . Dzięki temu dziś żyje miałam ostre polekowe zapalenie trzustki. Mogła bym opisać jeszcze dużo zdarzeń z moim udziałem . Dużo mogła bym mówić o podejściu w tej placówce ale powiem tylko jedno zdanie CHCESZ OTRZYMAC POMOC I ZYC NIE JEDŹ DO PONIATOWEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie było z moją mamą ,miała biegunkę ,wymioty, silny ból głowy nie była w stanie stanąć na nogi .Lekarz stwierdził że to zatrucie i wysłał do domu .Sytuacja w domu nie uległa poprawie ale wprost przeciwnie było coraz gorzej ,kolejne wezwanie niczego nie zmieniło ,prośba o skierowane do innego szpitala okazała się konieczna jak się potem okazało mama miała udar .Obecnie mama dochodzi powoli do siebie ,dzięki Bogu i innym lekarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest kolejna nadzwyczajna kasta której należałoby zajrzeć w zęby. Po ocenie ci lekarze którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem zasługują na uznanie powinni zarabiać i to dużo , natomiast wszystkie matoły których mamy z pewnością 50% - a może i więcej powinni zarabiać mniej nawet od tego co zarabia pielęgniarka. ..................................... (wyciąć zdrową śledzionę zamiast chorej nerki )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przewodnicząca rady nadzorczej tego szpitala????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj kolego "Do Duck". Wiem jak można puścić człowieka w takim stanie. Byłem tam i pamiętam. On nie tracił kontaktu z rzeczywistością. Mówił logicznie i całkiem składnie. Wiem, bo akurat siedziałem niedaleko i słyszałem większość. Nie słaniał się na nogach. Ba, szedł sam i całkiem prosto. Więc z objawów, które opisuje artykuł, mogę wykluczyć już dwa. Pozostaje wysoka gorączka i dreszcze. Czy lekarka olała człowieka? Pewnie tak, bo chyba powinna zatrzymać w szpitalu tego chłopaka, ale nie wyglądał na człowieka w agonii. I w środku nocy zdiagnozować zapalenie mózgowo-rdzeniowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość. A ja wiem kim jesteś bardzo dobrze. Od czego tam jesteście chyba od tego żeby pomagać ludziom siedziałem tam i widziałem że nie szedł sam . Lekarz powinien go przyjść a przynajmniej wysłuchać! Jak by wysłucha przeprowadziła badania to by wiadomo było co się dzieje. Chłopak zmarł i zostawił rodzinę małe dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ktos kto twierdzi zw chłopak  szedł  sam i  mówił całkiem logicznie. To napewno jakiś ratownik albo ktoś kto był tam blisko. I wszystko słyszał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...