Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wjechał w mężczyznę na wózku inwalidzkim. Śmiertelny wypadek w Poniatowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2019 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Kolejny dowod na to, ze polska cebula niedorosla do uzywania tak zaawansowanych technicznie urzadzen / pojazdow jak samochody. Polscy kierowcy sa najgorsi w calej UE, chamy, prymitywy bez wyobrazni, szalency, niedorozwoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowcy na LOP delikatnie mowiac maja lekki problem ze sprawnym i bezpiecznym poruszaniem sie po drogach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepy czy komóra w dłoni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś głupi aż miło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowcy na LOP delikatnie mowiac maja lekki problem ze sprawnym i bezpiecznym poruszaniem sie po drogach..
 Ale jesteś głupi aż miło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś gościu poza swoją wsią,że tak sądzisz,jeszcze gorsi są Słowacy, Rumunii czy Turcy, także nie filozofuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowcy na trzyliterowych rejestracjach, a już LOP szczególnie, to w większości kompletne ameby umysłowe...ostatnio wracałem do Lublina tą nową szosą przez Bełżyce....jeden debil jechał za mną pare kilometrów 2 metry od zderzaka oślepiając mnie, drugi też LOP, niesamowicie sie zbulwersował że jechałem dozwolone 70 i wyprzedzał na podwójnej ciągłej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jedzie obwodnica na Opole to tych buraków cała masa niedomyte chamy w swoich bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST POLICJA NA DROGACH? a zwłaszcza na odcinku Bełżyce- Lublin!!! Jeżdżę często tą drogą i sytuacja się powtarza... nawet dzisiaj wracając przepisowo z Poniatowej , między Wojcieszynem a Radawcem Dużym, na podwójnych ciągłych i łukach drogi oraz przejściach dla pieszych - dwaj kierowcy Audi i Mercedesa ( z tab. rej. LOP) wyprzedzali po kilka samochodów i ledwo zdążyli zjechać przed znakami (strzałkami), tuż przed moim samochodem. Policji nie widziałam. Może trzeba pomyśleć o fotoradarach w tych miejscach... w Matczynie, Wojcieszynie, Radawcu... ??? Przecież nie tak dawno zginęły tam 4 osoby.... ILE JESZCZE NIEWINNYCH OSÓB MUSI ZGINĄĆ ?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST POLICJA NA DROGACH?  a zwłaszcza na odcinku Bełżyce- Lublin!!!  Jeżdżę często tą drogą i sytuacja się powtarza... nawet dzisiaj wracając przepisowo z Poniatowej , między Wojcieszynem a Radawcem Dużym, na podwójnych ciągłych i łukach drogi oraz przejściach dla pieszych - dwaj kierowcy Audi i Mercedesa ( z tab. rej. LOP) wyprzedzali po kilka samochodów i ledwo zdążyli zjechać przed znakami (strzałkami), tuż przed moim samochodem. Policji nie widziałam. Może trzeba pomyśleć o fotoradarach w tych miejscach... w Matczynie, Wojcieszynie, Radawcu... ??? Przecież nie tak dawno zginęły tam 4 osoby....  ILE JESZCZE NIEWINNYCH OSÓB MUSI ZGINĄĆ ?!?!?
  Ale w czym masz problem. Było spisać nr rej. i udać się do jednostki aby zgłosić to wykroczenie drogowe. Wówczas spotkasz się w Sądzie z tymi, którzy popełnili wykroczenie i tyle. Może trochę samodzielności, bo widzę, że niektórzy to chcą aby Policja im jeszcze tyłki podcierała. Ale wydaje mi się, że jesteś umysłową amebą i to Cię faktycznie może przerosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Byłeś gościu poza swoją wsią,że tak sądzisz,jeszcze gorsi są Słowacy, Rumunii czy Turcy, także nie filozofuj." - najpierw sprawdz co to znaczy "filozofia" buarczany przyglupie. Na wsi nigdy nie mieszkalem a m.inn. na Slowacji i w Rumunii bylem; Slowacy i Rumuni jezdza lepiej niz Polacy, problemy sprawiaja tam Cyganie, ktorzy jezdza bez prawa jazdy (w ogromnej wiekszosci to analfabeci). Turcy nie sa w UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"L"epiej "O"mijać "P"ajaców- naprawdę jedni z bardziej zidiocialych kierowców... akurat w tym wypadku można uogólnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa żeby przejścia były bezpieczne policja musiała obstawić każde z nich ew zainstalować wideo rejestratory bo jak widać bezmozgich debili za kierownicą nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"L"epiej "O"mijać "P"ajaców- naprawdę jedni z bardziej zidiocialych kierowców... akurat w tym wypadku można uogólnić
 Ty pewnie jedziesz  na LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOP-Lepiej omijaj poboczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom sprawności, umiejątności i znajomości przepisów kierowców LOP jest tragiczny. Żeniuący uczestnicy ruchu drogowego. Czy oni znaleźli dokument zwany prawem jazdy czy nabyli go w inny sposób? Nieważne. Trzeba na nich szczególnie uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w innej częsciach Polski LLU tzw lulki jeżdzą jak chcą...  w czególności tirami.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Części wózka z przejścia doleciały do skrzyżowania. Rower z tego przejazdu pewnie by wylądował na innej ulicy. Prędkość opla niewątpliwie była imponująca. Zapraszamy do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę mężczyzny o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika2907po@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę tragicznie zmarłego mężczyzny proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...