Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam, jestem parafianinem ów parafii i dziwi mnie bardzo takie zachowanie jak owego czytelnika z Prawiednik. Czas jest jaki jest więc uważam iż należy zrobić ile się da aby znormalizować nadchodzące święta i jeżeli można zorganizować takie święcenie pokarmów jak zaproponował KS.Proboszcz parafii Żabia Wola to myślę że to super pomysł. Jak się o tym święceniu dowiedziałem to żona odrazu skomentowała to tak pewnie znajdzie się ktoś z Prawiednik co mu się nie będzie podobało i uderz w stół. Kilka lat temu mój syn szedł do Komunii Świętej i wszystko od lat wyglądało co rok podobnie jeśli chodzi o oprawę Mszy Świętej no ale pewnej Pani z Prawiednik oczywiście nie pasowało i zaczęła mieszać w tych przygotowaniach. Nie chcę generalizować że wszyscy z Prawiednik tacy są chodzi raczej o ludzi którzy kupili tu działki i pobudowali swoje wille i nic ani nikt ich nie obchodzi tylko czubek własnego nosa.To są tacy ludzie którym nic nie pasuje co by nie zrobić to będzie źle-" coś się robi to jest źle,nic się nie robi to też jest źle" Czytelniku zajmij się tym czubkiem nosa i daj ludziom żyć, dziękuję za zepsucie oprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Korea Północna wolna od koronawirusa. WHO potwierdza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda pomysl był naprawdę świetny. miałem nadzieję że złapie choć trochę normalności w te Święta.no cóż panu z prawiedniki sie nie podoba boi się zarażenia ale jak już chodzi po bułeczki do sklepu nad rzeczką to zagrożenia już nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooops.... "Israelski minister zdrowia, który twierdzi, że koronawirus jest „boską karą” za homoseksualizm, wypadł pozytywnie na testach na COVID" -msn.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Kuria katolików ... .
  • Kuria nie jest do zbawienia konieczna, więc można darować sobie finansowanie tej struktury, która wspiera satanistyczne rygory wobec katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla myślących - Czy znacie osobiście (podkreślam osobiście - nie z mediów) kogoś, kto zmarł "na covid" ? Jaki to stanowi ułamek w śmiertelności ogólnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabrioletem a więc widzę że niektórym wirus nie straszny A może przy okazji zbieranie ofiar na tacę bo w końcu święta to był najlepszy czas dla księży(nie dla Kościoła) jeżeli chodzi o wielkość ofiar od wiernych A tak bida .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ksiądz ma stać ponad prawem. Ja siedzę w domu i stosuje się do wytycznych a on będzie sobie wycieczki urządzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownika każdy Jeśli nie wiesz bo pewnie nie chodzisz do kościoła to ci wytłumaczę Ksiądz nie jest ponad prawem tylko w pracy jeśli pełni posługę w formie np: poświęcenia pokarmów,chrzest, odprawienie Mszy Świętej itd... A ty jak jedziesz czy idziesz do pracy codziennie to jesteś ponad prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hihi dobre sobie wirus nie straszny A ty siedzisz w domu czy jeździsz autem? Jeśli jeździsz to uważaj na wirusa A po drugie to nie słyszałem jeszcze o jakichś obowiązkowych datkach narazie mieszkamy w Polsce a nie na zachodzie gdzie faktycznie są obowiązkowe opłaty comiesięczne sakralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tym pięknym kabriolecikiem zajedzie do mnie pod chatę to naleje ja jemu na czoło, zgwalcę jego córkę i zabiorę wino mszalne ogólnie nie wyjedzie bo moi sąsiedzi są jeszcze gorsi 666 ave Satan 666 in numino de neses lucifer satanasss exenciys. / LUCIFER my master and fuck You on 're ass Klecho jeb..y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabrio? Niech lepiej purpuraci użyczą swoich limuzyn :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • W Lublinie pokarmy na stół wielkanocny będą poświęcane w Wielką Sobotę przez Księdza w Kaplicy Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X - oto link do komunikatu: ***s://***piusx.org.pl/komunikaty/2020/103 (tam link do arkusza z zapisami) .
  • Głos rozsądku w sprawie stanu epidemii:  ***s://***youtube.com/watch?v=o8xx2WFH4ss   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...