Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw radni obniżyli wójtowi pensję, teraz ją podwyższyli. Zarobi 9,2 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2018 r. o 14:34 Powrót do artykułu
A drogi kto tam Panie u was odśnieża? Ci sami co zwykle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny donos spowodowany przegranymi wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest ustawa rządowa zmniejszyła pobory prezydentów, burmistrzów i wójtów. A rada gminy o tak sobie może mu podnieś pobory. To na co ta ustawa jak nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawa polityczna " haha. Po prostu radni nie widzieli podstaw do tak wysokiej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory wyborami. Ale aż taka podwyżka nie powinna mieć miejsca w jednej najbiedniejszych gmin. Trzeba zadać pytanie czy mieszkańców gminy na takie coś stać. I czy inwestycje w tej gminie nie są zagrożone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jeżeli czyta to Pan Wójt. To powiem kierowca który jezdzi pomarańczowym samochodem gminnym stoi sobie w pewnych miejscach tak ok. ( 3 godz. ) i nic nie robi.. Dla mnie jako wyborcy jest to dziwne utrzymywanie takiego etatu. Traci na tym gmina, mieszkańcy naszej gminy i Pan. Sytuacja się powtarza prawie codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna jest tam sytuacja , poprzednia rada nie dała absolutorium ciekawe czy wyborcy o tym wiedzieli , i pan wójt ma duże poparcie ale na osiedlu borek bo tam się inwestuje ciekawe ile jest już zadłużoną gmina że tak się szasta pieniążkami i jeszcze ciekawe czy firmy płacą wieczyste użytkowanie a może już zakupily grunty za tak zwana zwana złotówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada z tego co wiem podjęła uchwałę o absolutorium bez rozstrzygniecia a wyborcy wiedzieli najlepiej i pokazali to w wyborach( większość radnych jest nowych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gmina to wielka porażka dróg sie nie odśnieża tak jak należy nie kosi poboczy.A ludzie niech się zapytają wójta co z solarami bo zamontowanych jest kilka i narazie stop nie montują a kasą gmina obraca zaraz będzie dwa lata.Ale ludzie wybrali więc teraz niech nie narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ma biedaczek, zeby z glodu nie zdechl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tylko idioci i kretyni robią w Polsce za mniej jak 10 tysięcy. Teraz wiecie drodzy wyborcy co o was myśli Wójt ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większość radnych oczywiście zagłosowała za podwyżką" Domagam się informacji którzy radni głosowali ze podwyżką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujaca sytuacja w tej gminie.Ze nikt nie sprawdzi wszystkiego.Myślę że ktoś mądry się w końcu tym zajmie.Nie pojęte dlaczego nikt z ludzi nic nie robi z tymi kolektorami.Jak można przywlaszczyc czyjąś kasę ?!Kolejna sytuacja dlaczego pracownica wójta jeździ po nocy i rzuca ulotki wyborcze za płoty. Nie można zapukac przedstawić się i zareprezentowac kolege?A na koniec wszystkiego radni 15 -wszystkich lecz na imprezie u wójta tylko -10? Dlaczego?A potem się dziwimy kto ustalił pensje?!hehe zabawne i żenujące zarazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, w piątek na sesji nazdwyczajnej podniosę podatki dla mieszkańców i na moją pensję kasa będzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego laika na tym stanowisku ja jeszcze nie spotkałem. Motłoch wybrał go bo czytał czytania liturgiczne na mszach świętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Wojciechowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że pensje podnieśli, skoro to wszystko jedna klita! W Świdniku dużo się robi, to i go popierają! A reszta gminy jak cie mogę.. Co kolwiek aby oczy zamydlic. Aż dziwne że znowu go wybrali na wójta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota wybrała wójta i teraz robi takie szopki. Pierwsza sesja i powyżka pensji. A ci radni "nowi" na tyle są tępi że zapomnieli powyższyć sobie diet radnych. P.S. A mieszkańcy Sobianowic i Bystrzycy zapomnijcie o MPK - to była tylko wyborcza kiełbasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, dopiero zaczynamy. Diety tez podniesiemy, i podatki i wszelkue oplaty za wode i scieki, a co, nam sie tez nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pensja musi sie zgadzac. A projektu budzetu na 2019 nie widac, czyzby jakies problemy w Urzedzie? Panie Wojcie, karty na stol, czas jyz wytrzezwiec po wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...